Отчет на набор 2003 - 8

  • 11 780
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133
Ох, и при нас вируса беше с опашка от темпуратура от около 39° почти две денонщия.  ooooh! От вчер след обед вече сме добре. Днес си остана вкъщи с баба си, за да сме сигурни, че се оправил.

# 46
  • София
  • Мнения: 15 197
Ивовото разстройство се оправи точно за 1 ден. Никого не агитирам, но-с хомеопатията се оправихме. Много съм доволна!

А пък аз видях Бифана (за супер малко) и пеперуна (за не толкова) на форумската среща.  Grinning

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Радвам се, че наборчетата се оправят  Peace Само така и никакви болести повече...

А ние вчера бяхме на басейн и малкия и аз над 3ч. не излязохме от водата. Да видим как ще сме тази седмица  Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте и от мен!
Бързо дооправяне от гадния вирус.
Ние този уикенд решихме да си останем в София, че нещо не ми се пътува особено на мен. Таня си ходи на сборната група, но вече започна да ме подпитва кога ще е и тя в "отпуска".
Станала е много непослушна - не чува изобщо какво и се говори и съответно само и се караме и нашамарваме от време на време. Не разбира от "Не", прави нупак...лудницата е пълна. Ако не мине при мен, веднага се пробва при баща си и лъже, че аз съм и разрешила или на обратно. Отказва напълно да подрежда или прибира това, което е разхвърлила - дано този период е по-кратък, че направо изнемогвам.
Продължава да се напишква в леглото, но според мен е крайно време това лято да приключим с нощния памперс и затова съм упорита - поне е топло и не може да изстина...сега има и стимул - казах и че ако става суха ще и обличам рокля. Днес сутринта ми каза довечера да не и давам да пие мляко, че да може да издържи без да се напишка  newsm78 Да не вземе пък да намали много течностите в тия жеги...

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имало нова тема...

В петък си получих Василена от майка ми. Щеше уж да се връща, защото "дядо много ме слуша". Да, ама до неделя следобяд, когато реши, че ще ходи на градина. Няма лошо, нека си ходи детето. Тази сутрин от мерак беше първа в групата Laughing

# 50
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте! Моите и двете деца отидоха на село с баба си за 2 седмици! Аз съм в отпуск от майчинството! Laughing И като такъв смятам да се възползвам от плажовете в и край София /ех, море, море/ , да се наспя и размотавам на спокойствие 2 седмици! Пълна почивка! Sunglasses

Та като стана дума за плажове, тези от София, дайте някаква идея за приличен и не много скъп плаж!

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ирка,
Спортно-развлекателен комплекс КОРАЛИ в Панчарево.

Но не е много евтин. Вход за големи=8лв. Водата е (уж) минерална. Вчера бяхме и беше супер-лудница  Crazy. Но предполага, че през седмицата ще е по-добре. Голям кеф е. Препоръчвам ти го. О, забравих да спомена, че водата е топла, къде от минералността, къде от урини...  Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Леле, какви са тия вируси? Моля се да ни се размине.  Praynig Че колежката днес я извикаха от градината да си прибере детето - с разстройство е.

# 53
  • Мнения: 687
Дано да ви се размине, Киса. И на всички останали най-искрено пожелавам да им се размине.
Аз предните години само четях из форума за този вирус, никой в къщи не беше боледувал..... е, сега се натръшкахме всички Sad Румен, уж се оправяше, но днес рязко се влоши. На прага на обезводняване сме. Ако до довечера няма подобрение, май ще ни командироват в болницата Sad

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Васи не хваща такива вируси /чук-чук на дърво/. Веднъж е била с разстройство за четиригодишния си живот. Но пък толкова беше обезводнена, че чак петичките и се сбръчкаха. От тогава - нищо такова не я поваля.

# 55
  • Мнения: 14 133
Румен, уж се оправяше, но днес рязко се влоши. На прага на обезводняване сме. Ако до довечера няма подобрение, май ще ни командироват в болницата Sad
Дано да ви се размине болницата!!! Praynig Praynig Praynig

# 56
  • Мнения: 953
Ваня, дано да ви размине, давай на Румен много течност, дай му глюкоза, а може и вода със сода за хляб. Течности му е майката.

# 57
  • Мнения: 14 133
Сашо днес е на градина. Дано скоро да не го хващат никакви вируси, настинки и подобни гадости, "чук- чук " на дърво.  Peace

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ядосана съм. Купих на Василена нови сандали. Изглеждат като ботичка, но от каишки. Отзад с ципче, което ципче тя не може да закопчава все още. Вчера се прибира от градина и ми предава "Госпожата каза, че тези сандали са за разходка. Да ми купиш други за градина". Това бяха единствените бели сандали, които и станаха. Ние нямаме 100 магазина за детски стоки - имаме 3. И на мен ми се искаше да са с лепки, но не са. Сутринта си обу розови на оранжевата рокля. Това не е толкова фатално, колкото другото - нещо са дефектни и през ден-два каишките им се отлепят. Татко и ги лепи и така... Ако днес и се отлепи какво правим?
Титулярните и госпожи не биха си позволили такъв коментар. Ще се наведат 2-3 дни и ще я закопчеят. Сигурна съм, че ще свикне сама. Тези, понеже знаят, че са за 2-3 седмици и си коментират. Ами тя няма 4. Облича се, храни се и ходи до тоалетна сама. Помогнете и за 5 секунди, нищо няма да ви стане.

# 59
  • Мнения: 2 125
Ядосана съм. Купих на Василена нови сандали. Изглеждат като ботичка, но от каишки. Отзад с ципче, което ципче тя не може да закопчава все още. Вчера се прибира от градина и ми предава "Госпожата каза, че тези сандали са за разходка. Да ми купиш други за градина". Това бяха единствените бели сандали, които и станаха. Ние нямаме 100 магазина за детски стоки - имаме 3. И на мен ми се искаше да са с лепки, но не са. Сутринта си обу розови на оранжевата рокля. Това не е толкова фатално, колкото другото - нещо са дефектни и през ден-два каишките им се отлепят. Татко и ги лепи и така... Ако днес и се отлепи какво правим?
Титулярните и госпожи не биха си позволили такъв коментар. Ще се наведат 2-3 дни и ще я закопчеят. Сигурна съм, че ще свикне сама. Тези, понеже знаят, че са за 2-3 седмици и си коментират. Ами тя няма 4. Облича се, храни се и ходи до тоалетна сама. Помогнете и за 5 секунди, нищо няма да ви стане.


Същата история и при нас. Нямам търпение да дойде 25, за да спрем с градината. Тази учебна година ги побъркаха милите. Тяхната група смениха 4 годпожи, сега сборна група...и гледат толкова уплашено всички. Сбъркаха ги направо...не съм бясна, ами не знам #Cussing out
Нещо мило да ви споделя сега Wink Снощи изпаднах в милост някаква и моя синковец нещо ме гушкаше. Аз като истинска бъдеща свекърва му обяснявах как ще стане ученик, как ще се научи да чете и пише...как ще порастне голям и силен като тати и , че ще си намери умна и красива жена..., а той вдига глава и ми мика: "Мамо, ти си най-умната и красива жена!"... Embarassed Cry Blush
Е такова умиление ме обзе...аз си мислех, че не ме слуша Laughing После ми смъкна презрамките на домашния потник и ми каза: "Ето, така си мацка" Shocked Mr. Green Heart Eyes
Е, скъсах го от целувки, чак му стана досадно, но това е положението Peace

Общи условия

Активация на акаунт