Питане..

  • 905
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Питане..Мили мами кажете ми трябва ли да се прави тест за гестационен диабет на всяка цена в 28-29г.с и какво представлява тои?На мен в ЖК в Маичин дом ми казаха че имам прао само на 3 броя крьв и урина в 3,5, и 8 месец.Това означава ли че това изследване се плаща отделно от мен?Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 368
Привет, не съм много убедена, но изследване за гестационен диабет мисля, че се прави само ако имаш завишени нива на протеин в урината.
Поздрави

# 2
  • Мнения: 7 947
ЕЕЕ, момичета, ако тръгнете да правите изследвания за всичко което се сетите...По време на бременност ти правят 3 пъти изследвания, стандартни и ако там нещо не е наред - наблюдаващия лекар предприема нещо - тогава те праща на допълнителни прегледи или изследвания! Друг е въпроса ако имате някакви наследствени болести...И аз като бях бременна се шашках от всичко и само се чудех какво да измисля, ходих дори на генетичните изследвания в Майчин дом, но в края на краищата имам едно прекрасно бебче и ви пожелавам и на вас същото!!! Гледайте си спокойствието, храненето е важно и УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт