Ще умре ли Хари Потър?

  • 2 808
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Бургас
  • Мнения: 213
Не зная дали ви интересува, но мен - да! Дано има други като мен. Чувам отвсякъде, че в последната книга, която уж никой не знае какво ще пише, ще умре, а наскоро препрочетох последните две и няколко факта също ме убеждават в това. Дали има запален фен, който да ми каже нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 1 909

Ми или ще умре, или ще го оженят. Което е едно и също  Joy
Не мисля, че на публиката ще й се гледа 40-годишен Хари.  newsm78
Надали някой ще ти каже, защото това е със сигурност много добре пазена тайна. Може и авторката да не знае  Joy

# 2
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз съм му фенка,нищо че съм големичка за него hahaha.Чух го преди време,но дано се окаже грозен слух Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 983
Някъде преди около година гледах някака пресконференция, на която авторката заяви, че самата тя все още не е решила дали да оживее Хари Потър в последната книга. Но тъй като тая жена няма милост (уби любимия ми Дъмбълдор), нищо чудно и Потър "да мине под ножа". Освен пък ако междувременно не вземе да подпише договор за още няколко книги  Joy
Моето мнение е, че при положение, че читателя си е направил труда да прочете хилядите страници с тая история - заслужава хепиенд  bowuu

# 4
  • Мнения: 1 426
Да, и аз си мисля, че след като можа 6 години да ни убеждава, че Снейп е добър, а накрая да го накара да убие Дъмбълдор, нищо чудно да не пожали и Хари. Тя не е американка, за нея хепи-енда не е задължителен...
Но пък ако Хари умре, това ще е победа на Злото над Доброто - та знам ли...  newsm78

# 5
  • Smallville
  • Мнения: 994
...Моето мнение е, че при положение, че читателя си е направил труда да прочете хилядите страници с тая история - заслужава хепиенд  bowuu
С една дума Хари заслужава да доживее достолепната възраст на Дъмбълдор,ама как се измислят толкова истории,тя авторката сигурно се е изморила вече Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 983
...Моето мнение е, че при положение, че читателя си е направил труда да прочете хилядите страници с тая история - заслужава хепиенд  bowuu
С една дума Хари заслужава да доживее достолепната възраст на Дъмбълдор,ама как се измислят толкова истории,тя авторката сигурно се е изморила вече Thinking

Друго имах предвид. Просто седмата книга би могла да свърши обнадеждаващо - злото е победено  и "заживели мирно и щастливо"... Joy

# 7
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
...Моето мнение е, че при положение, че читателя си е направил труда да прочете хилядите страници с тая история - заслужава хепиенд  bowuu
С една дума Хари заслужава да доживее достолепната възраст на Дъмбълдор,ама как се измислят толкова истории,тя авторката сигурно се е изморила вече Thinking

Друго имах предвид. Просто седмата книга би могла да свърши обнадеждаващо - злото е победено  и "заживели мирно и щастливо"... Joy

Аааа, това едва ли ще се случи... По скоро Хари си мисли, че "заживели мирно и щастливо", а самото Зло, крои следващия си план...  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 1 909
А може и Хари да умре, за да възтържествува доброто  Joy

# 9
  • Мнения: 1 426
Да се похваля - след децата и аз се доредих накрая до книгата и тази нощ я дочетох!
Много съм доволна, много ме изкефи тая седма книга!
А вие какво ще кажете?

# 10
  • Мнения: 1 942
Според мен няма да го умори, щото всички това очакват, но няма да има хепи енд. Сигурно ще измисли нещо от сорта да си загуби способностите и да стане като мъгъл или вече да няма достъп до магическия свят . Незнам дали ми схващате идеята  newsm78 Тя беше казала в едно интервщ, че в живота нещата са такива - умират млади хора, губят се битки и така... Та 100% няма доброто да възтържествува. Сигурно Хари Потър ще се обедини с Волдемор и ще трябва цял живот да се бори с тъмната страна в себе си.

И мен много ме доядя като утрепа Дъмбалдор, ама все си мисля, че има нещо зад това. Да е убит от свой, че да има шанс да се върне, после и това с гробницата нещо много внимание му обърнаха струва ми се, че пак ще чуем за Дъмбалдор  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 205
Към тези, които са я прочели - моля ви, не казвайте какъв е краят  Praynig  На предната книга разбрах преди да публикуват превода на бг и ми се загуби половината удоволствие. Нищичко не издавайте!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 802
Към тези, които са я прочели - моля ви, не казвайте какъв е краят  Praynig  На предната книга разбрах преди да публикуват превода на бг и ми се загуби половината удоволствие. Нищичко не издавайте!
  Mr. Green Ако някой все пак каже какъв е края моля да се отбележи в заглавието на темата, нещо като  ТУК пише края на книгата  Wink , за да няма разбити читателски удоволствия. Лично аз чета темата саааааамо, за да разбера края, за който все още никой не пише  Confused

# 13
  • Мнения: 1 426
Ако кажеш - ще ти я разкажа накратко в лични, само свирни!
Аз например съм от тези, които не могат спокойно да четат една книга без да знаят предварително какво ще стане. Така че и на Хари Потър първо изчетох последната глава, след което вече дадох книгата на децата да я четат. Че даже и без да искам направих фал, изтървах се пред сина ми, като цитирах последното изречение, та той после три дни ми се сърди...

# 14
  • Мнения: 1 942
Ако кажеш - ще ти я разкажа накратко в лични, само свирни!

Ама тя последната книга издадена ли е вече?  newsm78 Ако знаеш как свършва пиши на лични /ето свиркам  Whistling/ пък аз ще почерпя  Flutter

# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз искам да знам дали ще умре  Crossing Arms Whistling
Пък вие дето искате да тръпнете до края - затваряйте си очите  Joy hahaha
Моля някой дето знае на лични да ми пише  Mr. Green  Hug

# 16
  • Мнения: 1 426
Добре, изпратих ви на лс

# 17
  • Мнения: 434
 УУУУУУУУУУУ,аз бях казала,но се поправих като видях молбите за пазене на края в тайна.
 Един хакер пробил защитите на издателската къща и разнесъл клюката.Сега издателите са изпаднали в потрес,щото печалбите ще намалеят.
 Аз ги изчетох всичките книжки за Хари с голям интерес.

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 16:29 от sissak

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
След като ще има и 8-ма книга правете си изводите. Лично аз след 3-та несъм чел повече и не мисля да чета .... за мен е просто супер глупост , но за всеки влак си има пътници.

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Е, ама края официално го писаха в нет-а - който иска края, да види тук.
Който иска да си чете книгата сам, да не гледа.
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1075058


Иначе книгата вече преведена на руски
Който иска, да чете http://book7.my1.ru/publ/
На английски също я имало по торентите.

Айде, четете, че после да коментираме.

Тук има въпроси към Дж.К.Роулинг, възникнали след края на книгата, и нейни отговори (на английски е)
http://www.hpana.com/news.20137.html

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 16:47 от firebird

# 20
  • София
  • Мнения: 983
Някой знае ли кога се очаква българското издание?

# 21
  • DE
  • Мнения: 521
13 декември - за Коледен подарък  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 983
13 декември - за Коледен подарък  Wink

Благодаря   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 426
След като ще има и 8-ма книга правете си изводите. Лично аз след 3-та несъм чел повече и не мисля да чета .... за мен е просто супер глупост , но за всеки влак си има пътници.
Миличък, хората сме различни. За един едно е глупост, за друг - друго. Важното е да не размахваме собствената си глупост пред другите като еталон за нещо си и да им разрешим да се радват на техните си глупости  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 983

Миличък, хората сме различни. За един едно е глупост, за друг - друго. Важното е да не размахваме собствената си глупост пред другите като еталон за нещо си и да им разрешим да се радват на техните си глупости  Hug

Страхотно формулирано   bouquet

# 25
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
...
Иначе книгата вече преведена на руски
Който иска, да чете http://book7.my1.ru/publ/
...

Firebird   newsm20 newsm20 newsm20

# 26

Общи условия

Активация на акаунт