Обичате ли да се гримирате 4

  • 20 519
  • 548
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 668
marisa и твоят грим много ми харесва  bouquet иэобщо тоэи път всички сте супер Hug

Мацки, който иска може да пусне нова тема, че аэ сега иэлиэам и няма да мога!

# 541
  • Мнения: 1 153
Карч (надявам се че обръшението ми не ти е обидно Blush) става дума за долния клепач,където по принцип се слага черен ,но ми се струва че ти си си сложила бял и отдолу черен Rolling Eyes

# 542
  • Варна
  • Мнения: 563
marisa и твоят грим много ми харесва  bouquet иэобщо тоэи път всички сте супер Hug

мн ти благодаря   bouquet

# 543
  • София
  • Мнения: 5 289
Карч (надявам се че обръшението ми не ти е обидно Blush) става дума за долния клепач,където по принцип се слага черен ,но ми се струва че ти си си сложила бял и отдолу черен Rolling Eyes
Моля ти се бе жена къде видя нещо обидно ,не се притеснявай Wink.Иначе да точно така съм направила както ти си мислиш. Wink

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 06:58 от КАРЧЕВА

# 544
  • Мнения: 210
marisa0810, каква марка са тия розовите сенки? много ми хареса как стоят Wink и гримът ти е много хубав Peace

# 545
  • Мнения: 1 668
има нова тема вече ето линк към нея Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206873.0

# 546
  • Мнения: 10 758
10х
отивам да се записвам

# 547
  • Мнения: 360
Embarassed Обичам  да се гримирам , но не да прекалявам и да се покривам с пластове фон дьо тен,пудри и руж.Важно е гримирането да подчертава естествената женственост и да не е с ярки контрасти-освен ако не искате да шокирате околните и да отвратите гаджето ... Twisted Evil

# 548
  • Мнения: 1 941
Може ли да заключите темата, отдавна има по-нова. Тази е безвъзвратно остаряла  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт