Мога ли да "спася" тази спирала?

  • 1 779
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Изхвърли я. Peace

# 16
  • Мнения: 4 770
  Сложи и малко крем или тоалетно мляко!  Правила съм го номера - става чудно! Само не прекалявай.  Peace

# 17
  • Мнения: 6 958
Аз сложих веднъж тоалетно мляко, така както бях чувала, но с нищо не видях да се е променила кой знае колко (изсъхна пак след няколко дена)  Rolling Eyes Предпочитам да дам парички и да си купя нова, но да съм сигурна че е ок, иначе може да се предизвика парене, сърбеж и др. знам ли...  newsm78 С очичките шега не бива  Peace

# 18
  • Мнения: 1 941
И аз "разреждам" спиралите като изсъхнат с малко вода. Избягвам да слагам крем или тоалетно мляко, нещо много слепват ...

# 19
  • Мнения: 4 770
   Миранди, ами аз съм го правила няколко пъти - не че ми е била стара спиралата, просто съм я забравяла отворена  ooooh! ooooh! ooooh! - и става много добре, не лепне и оформя хубаво. За целта ползвах хипоалергенно мляко за чувствителна кожа, но наистина е временно решение.  Peace
   Иначе с вода не бих пробвала.

# 20
  • Мнения: 5 317
разреждала съм временно с капки за о4и Тиърс натурал.

# 21
  • Мнения: 1 952
Хвърляй.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Най- безопасно ми се струва разреждането с вода, аз така правя. А и нали ако можеш да я измиеш с вода, значи е водоразтворима субстанция. Виж на съдържанието на всички спирали пише, че съдържат вода. За тоалетни млека нищо не се казва. Simple Smile
Но все пак, за да си спокойна, защото не знаеш от какво е изсъхнала, я изхвърли.

# 23
  • Мнения: 9 074
Сложих и малко тоателно мляко, ама си е все същата и днеска я метнах Simple Smile
Мерси на всички за отговорите и не забравяйте: гледайте да си купувате неотваряни продукти Crazy

Общи условия

Активация на акаунт