Как се чувствате във фитнеса?

  • 2 998
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Joy hahaha Ти сега на Хамър ли мина, де зае...а Бенца,а? Mr. Green
Той Жорката сигурно има частен паркинг .
Shocked
Още на първото изречение стилът ми се стори познат, докато го изчета се сетих кой е автора, но още не бях сигурна... Рядко посещавам Клюкарника и съм изпуснала доста... А в Красива мама му се вързах на merzavec Embarassed
Иначе това, че мацките (които смениха пиченцата...) ходят на фитнес за да ги оглеждат искренно ме зарадва Laughing Hug

# 61
  • Мнения: 667
тренираше с джапанки- ми идеален педикюр си имаше човека

Това показва нивото му на тестостерона, нивото му на сексуалност, нивото му на амбициозност...

# 62
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
не ходя в зала. има си домашни уреди, които ползвам за подпиране, простиране на дрехи и др.

# 63
  • Мнения: 1
Да, ние също направихме хубава тренировка, и даже и мъжорлята попитах за това онова Simple Smile, че наистина инструктора ни забрави, но исках да раЗбера дали във всеки фитнес е така сега, защото миналата годиха ходех в един в св. Троица и наситина беше супер, и мъжете си бяха готини, ни един по джапанки, ни един смръдльо... явно си е до мъж, знам ли, а това с педикюра на този по джапанки ме изкефи Simple Smile хехехехе не ходя гримирана, нито с пусната коса, моята е до кръста и ако ми се петлярка докато скачам ще откача.  Whistling

Е аз точно в Света Троица (в техникума) ходя и съм доволна Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 6 794
Добре се чувствам аз, във фитнеса, в който ходя предимно не мирише. Иначе съм ходила и в Св.Троица в техникума /този автомобилния/ и там не смърдеше, поне преди.

# 65
  • Мнения: 188
не обичам разни потни мъжаги да ме оглеждат и заради това ходя в женски фитнес
много ме е добре, няма миризма , няма погледи ....... и мога спокойно да си тренирам

# 66
  • Мнения: 4 447
Хахаха, това с Хамъра - радва, радва. Посмях се  Joy

А фитнеса в Св. Троица е този до моста до спирката на градския транспорт в едно пазарувателно комплексче. Подземен е. Незнам дали за едо и също нещо говорим.

Аз снощи в една дискотека такъв фитнес си направих, че... няма да виказвам Mr. Green  Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 1 480
Тези, които тренират по чехли... ако някой си пусне дъмбела без да иска, не ми се мисли. По принцип се тренира с обувки/маратонки, специално донесени за целта, за да е чисто и за да няма травми.
По въпроса- в нова зала винаги се чувствам дискомфортно първите два-три пъти. Докато опозная визуално контингента, докато запомня кой уред къде се намира. След това почти нищо не е в състояние да ме впечатли. Замисляйки се се сещам само за един урод, който се появи два пъти във фитнеса, в който ходех миналата година. Водеше гръмки разговори по гсм по средата на залата и собственика не смееше да му каже нищо, защото бил опасен, току-що пуснат от затвора. За всеобща радост, скоро отново си го прибраха в ареста за нещо си.
Сега ходя в един фитнес в Младост 1, не зная как се казва, но нямам забележки. Не е евтино и затова е на ниво. А ако някой иска да зяпа- не мога да го спра, важното е да не ме закача. И без това като се вглъбя в тренировката почти нищо наоколо не забелязвам.

# 68
  • София
  • Мнения: 8 348
Bettie - да не е Дема?
Аз пъшкане дразня на определено показния тип трениране с рев и пъшкане и хвърляне на дъмбели накрая. За щастие такива при нас има малко и не ги засичам често.

# 69
  • Мнения: 7 186
Днес видях и една жена по джапанки във фитнеса Whistling Да не каже пак някой, че само мъжете...

Общи условия

Активация на акаунт