Малко тъпо стана...

  • 2 216
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 116
...с тия нови правила. Мен ме преместиха в декемврийската група а пък аз си се знам с януарките 2005 а сега не мога да ги намеря. Освен това тоя форум "Майки..." леко затъпя от много "чистене"... Съжалявам ако съм обидила някого ама нали затова е форума - да можем да се изкажем.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow на мен новият взгляд на форум "Майки(бъд. и настоящи) ме кефи страшно много  #Milti ! Преди беше пълна каша... #Splat

# 2
  • Мнения: 6 472
Регистрирай се при бебета 2005 и ще си намериш януарките:)

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: dilqnka
...с тия нови правила. Мен ме преместиха в декемврийската група а пък аз си се знам с януарките 2005 а сега не мога да ги намеря. Освен това тоя форум "Майки..." леко затъпя от много "чистене"... Съжалявам ако съм обидила някого ама нали затова е форума - да можем да се изкажем.

Можеш да поискаш членство в групата на бебетата, родени през 2005 год. Отиди на потребителски групи и там действай със заявка.

# 4
  • Мнения: 6 243
на мен път така  по-ми харесва.
Явно е въпрос на вкус, както казва кучето Grinning

# 5
  • Мнения: 6 313
Цитат на: dilqnka
...с тия нови правила. Мен ме преместиха в декемврийската група а пък аз си се знам с януарките 2005 а сега не мога да ги намеря. Освен това тоя форум "Майки..." леко затъпя от много "чистене"... Съжалявам ако съм обидила някого ама нали затова е форума - да можем да се изкажем.


Добре е преди да пуснеш такава тема да попрочетеш вече съществуващите теми по въпроса, които не случайно са "заковани" като ВАЖНИ.
Със сигурност, ако ги беше прочела, щеше да разбереш, че никой никого не ограничава къде да пише.
Ако искаш - можеш да се регистрираш и в 5-те нови групи и съответно да виждаш и 5-те нови форума.
Ако ги беше прочела, щеше и да видиш резултатите от анкетата - единици са хората, които искат да се върне старият вариант. Единственото разногласие е, дали новите форуми да са скрити или не.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 116
Добре добре регистрирах се и при януарските. Но мисля че няма лошо в това да се виждат всички теми. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Mamma
Единственото разногласие е, дали новите форуми да са скрити или не.

Според мен трябва да са скрити. Wink

# 8
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Шани
Arrow на мен новият взгляд на форум "Майки(бъд. и настоящи) ме кефи страшно много  #Milti ! Преди беше пълна каша... #Splat

  202uu

# 9
  • Мнения: 544
И на мен не ми е удобно. Sad

Ужасно трудно влизам във форумите. И преди имах проблем, но сега просто е ужасно. Все ми излиза  "Critical Error
Could not obtain lastvisit data from user table..." .

Член съм в Бебета 2004, но никъде не го виждам този форум. Влизам чрез търсачката - ужас просто!

Преди си поглеждах "Майки.." и виждах всичко, което ме интересува, а сега се мъча да влеза в 6-7 форума, за да видя всичко.  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 38 116
Цитат на: angelica
И на мен не ми е удобно. Sad

Ужасно трудно влизам във форумите. И преди имах проблем, но сега просто е ужасно. Все ми излиза  "Critical Error
Could not obtain lastvisit data from user table..." .

Член съм в Бебета 2004, но никъде не го виждам този форум. Влизам чрез търсачката - ужас просто!

Преди си поглеждах "Майки.." и виждах всичко, което ме интересува, а сега се мъча да влеза в 6-7 форума, за да видя всичко.  ooooh!

и аз за това говоря. а има- няма час откак се регистрирах в януари и вече всичко се отваря "с клизма" Imp

# 11
  • Мнения: 948
Цитат на: Mamma

Единственото разногласие е, дали новите форуми да са скрити или не.


Мисля, че има и още едно- триенето на отчетните теми Rolling Eyes

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: dilqnka
Добре добре регистрирах се и при януарските. Но мисля че няма лошо в това да се виждат всички теми. Simple Smile

Аз също мисля, че ще е по добре да не са скрити темите. Все пак има майки които са се регистрирали скоро във форума, но са родили примерно януари или февроари и биха искали да соделят  или да потърсят мнение от други майки родили същия месец. Така ставаме затворено общество,  не допускаме други. Като е открито всеки може да влезе и да пише.

# 13
  • Мнения: 2 529
Добре си е така. Ако някой иска да пише извън отчетната си тема ще го направи, щом не го прави значи не го интерсуват други мнения. Аз лично членувам само в бебета родени 2004 и поглеждам само в темата за бебетата родени през май. За всички други въпроси си чета и пиша в кърмене и хранене, здравословни проблеми, семейство и т.н.

# 14
  • Мнения: 1 077
На мен много повече ми харесва така. Преди огормното разрояване на отчетни теми много по-често четях теми с въпрос, спешни питанки... И помагах, доколкото мога. Досега тези теми се сгърчваха между отчетните и отплаваха на 2-3 страница и ти си мислиш, че проблемът е избистрен, решен...а всъщност е изместен почти моментално. Стигна се дотам, че много съществени теми се разискват в Клюкарника, където все ще се намери някой да го обърне на кавга.
Сега в "Майките" е много по-чисто и спешните теми са по-видими. И по-често съм тук Flutter

Общи условия

Активация на акаунт