Черноморец - хотел Роза

  • 2 475
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Някой да е ходил там? Ще съм много благодарна, ако споделите впечатления  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 580
И аз питах преди време но никой не отговори.Доколкото разбрах този хотел до сега е бил само за чехи ,а от тази година за първи път го дават и на българи.

# 2
  • Мнения: 7 263
Преди две години ходихме май месец в този район и поисках да видя стаите. Не ми допадна хотела, базата беше доста старичка, но за сметка на това цените бяха като в по-хубавите хотели.
От години летувам в Черноморец и не бих отишла в Розата.
Все пак ако са я отремонтирали, може и да е по-добро положението.

# 3
  • София
  • Мнения: 580
Lennyh да не бъркаш нещо аз доколкото разбрах тази година за първи път пускат българи в този хотел newsm78 преди е било само за чехи

# 4
  • Мнения: 7 263
Lennyh да не бъркаш нещо аз доколкото разбрах тази година за първи път пускат българи в този хотел newsm78 преди е било само за чехи
Почти съм сигурна, че не бъркам - мисля че се намира на улица Славянска - което почти на края на Черноморец откъм к-г Градина и Созопол \ че сега не мога от тук да се ориентирам добре с посоките\.
Но за всеки случай намери начин пак да провериш - в тази част миналата година вдигнаха два нови хотела Модева и още един приличащ на Замък не се сещам името му. Те са хубави като база, но цените им не бяха много тънки. newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт