AVON само за представители - 13

  • 12 361
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също съм за стачка

# 32
  • Мнения: 3 835
Да ама аз ще се боря за бележник за поръчки  Joy
Направо са смешни напоследък с тези мотивации  #Crazy

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Да ама аз ще се боря за бележник за поръчки  Joy


 hahaha  hahaha  hahaha
 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 34
  • Мнения: 448
Включете ме и мене в стачката! Twisted Evil
Аз съм най-зле-досега имам поръчка само за 36 лв.!Май ще трябва да си поръчам нещо,за да покрия минимума и да получа тефтерче!!! Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз засега нямам поръчки от новия кталог. Та аз даже не съм раздала всички поръчки от стария.  Crossing Arms

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 415
И аз засега нямам поръчки от новия кталог. Та аз даже не съм раздала всички поръчки от стария.  Crossing Arms

Bebsun, явно си имала много поръчки  Mr. Green

Аз пък дори не съм си получила новия каталог, че не можах да събера за първа поръчка  Embarassed на всичкото отгоре не събрах и за експресна, и си чаках втора дата  ooooh!
Поне добре че събрах за 20% ..  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 716
Да ама аз ще се боря за бележник за поръчки  Joy
Направо са смешни напоследък с тези мотивации  #Crazy
Глей ся от свой човек! Бележникът е много сладък. Аз си го получих. Бори се! Не се давай!
Той лесно се получава. С 2 от 3 поръчки. И двата продукта - спирала и пудра, лесно се печелят. Все пак, това лято мотивационната е само за активност. Не гониш резултати и в продажбите.

# 38
  • Мнения: 3 356
Аз сега станах представител,щото нямаше наоколо на кой да си поръчам туй -онуй.Като за първа поръчка направих 120,ама 60 са мои неща,плюс 10 лв. за каталози,торбички и мостри.От  9 ако събера за минимума ,добре ще бъде  Whistling,народа се готви за море и пари много много не му се дават.А това с каталог на 3 седмици е голяма глупост.

# 39
  • Мнения: 3 835
Глей ся от свой човек! Бележникът е много сладък. Аз си го получих. Бори се! Не се давай!
Той лесно се получава. С 2 от 3 поръчки. И двата продукта - спирала и пудра, лесно се печелят. Все пак, това лято мотивационната е само за активност. Не гониш резултати и в продажбите.
Кажи, има ли мотивации за кампания 10, че се чудя на комплекта от 30 мостри червила  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 2 104
нали имаше подарък плажна възглавничка или нещо подобно, ако направиш определена сума продажби newsm78 кога ще ни ги раздават или са се отказали

# 41
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
нали имаше подарък плажна възглавничка или нещо подобно, ако направиш определена сума продажби newsm78 кога ще ни ги раздават или са се отказали
Пише в рая на 8 кампания!!

# 42
  • София
  • Мнения: 2 104
и те мах от координатор се раздват, доколкото помня, че някъде съм затрила листовката Embarassed

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 415
нали имаше подарък плажна възглавничка или нещо подобно, ако направиш определена сума продажби newsm78 кога ще ни ги раздават или са се отказали

хм.. за какви възглавнички става въпрос? Каква е тази мотивационна и какви са условията  newsm78 Аз май нещо съм пропуснала  Blush

# 44
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И на мен ми се губи това с възглавничките newsm78

Общи условия

Активация на акаунт