Много ли са 60 кг?

  • 3 079
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
       Привет на всички момичета. От много време посещавам форума ви. Страхотни сте.  bouquet Харесва ми начина, по който общувате. Тук мога да открия неща, които ме вълнуват, възползвам се от невероятно ценните и полезни съвети.
       До този момент не намирах повод да се регистрирам, но днес провокирана от една нетактична "приятелка" реших. че мога да споделя проблема си.
      И така. Над 40 години съм и не се срамувам от това, имам невероятно млад дух, поддържана жена съм, модерно мислещ човек. Преди няколко години ми направиха операция след която напълнях с 8 кг. Сега съм 60, но съм висока 1,60. Съпругът и децата ми ме харесват така, аз разбира се, опитвам какво ли не за да отслабна. Но днес в един магазин бях много разстроена от едно изказване на моя приятелка, че съм много дебела и не трябва да си купувам бял панталон, за да не изглеждам още по-дебела. Според вас чак толкова ли са много 60-те ми килограма? Embarassed Sad

# 1
  • Мнения: 81
амо   привет  wavey лично аз съм на мнение, че няма значение много ли са, малко ли 60-те кг, важното е как се чувстваш ти с тези кг, ако смяташ че изглеждаш добре , тогава не обръщай внимание на бръщолевенията на когото и да било, сама казваш , че близките си те харесват така, а и аз останах с впечетлението от малкото , което си писала, че имаш добро самочувствие, така че, тичай да си вземеш бялото панталонче и да не ти пука  Peace , пък все пак ако решиш да почнеш борба с кг, добре си дошла в клуба , тук , знаеш има много голямо разнообразие от диетки, момичетата се подкрепяме и т.н.  blahblah    bouquet

# 2
  • Мнения: 2 099
амо   привет  wavey лично аз съм на мнение, че няма значение много ли са, малко ли 60-те кг, важното е как се чувстваш ти с тези кг, ако смяташ че изглеждаш добре , тогава не обръщай внимание на бръщолевенията на когото и да било, сама казваш , че близките си те харесват така, а и аз останах с впечетлението от малкото , което си писала, че имаш добро самочувствие, така че, тичай да си вземеш бялото панталонче и да не ти пука  Peace , пък все пак ако решиш да почнеш борба с кг, добре си дошла в клуба , тук , знаеш има много голямо разнообразие от диетки, момичетата се подкрепяме и т.н.  blahblah    bouquet
Напълно съм съгласна с ELEANOR. newsm10

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Напълно подкрепям и аз,всичко е въпрос на структура.Може  хора с едни и същи килограми и един и същ ръст да изглеждат по съвсем различен начин,така че щом ти се харесваш и близките ти те харесват тичай към магазина.

# 4
  • Мнения: 4 678
Щом те харесват, Peace
Малко мъже харесват кльощави жени,остави какво говорят Peace
Ех ,жената ми се порази и тя 170/55 #Cussing out

# 5
  • Мнения: 3 640
Подкрепям напълно всички преди мен.  Peace
Килограмите ти стават много, когато ти решиш, че са много, само ти и никой друг!!! Много разбирачи на женска красота и пропорции се навъдиха! Ама малцина от тях поглеждат сами себе си!
В момента, в който ти самата прецениш, че са ти много килограмите, че ти тежат или не се чувсваш добре в тялото си, чак тогава може да се каже, че имаш нужда от промяна.
amo, продължавай да се чувтваш млада и щастлива! Защото ти си точно такава - обичана и харесвана жена! Грижи се за себе си. И подминавай с насмешка подхвърляния от този род. Сигурно тази твоя "приятелка" има за какво да ти завижда?!!  Thinking Не се поддавай на провокациите й и в никакъв случай не изпадай в мрачни настроения заради това.  Naughty
А ако сама решиш, че искаш да направиш промяна с тялото си, ние сме насреща. Имаш нашата подкрепа. Избери си подходящ за теб режим и спорт и си добре дошла сред нас!  newsm51

# 6
  • Мнения: 4 678
Sun.не е само когато ти решиш Naughty
Границата,внимавайте с границата Peace
http://www.vbox7.com/play:c6112f19

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 08:16 от Поци

# 7
  • Мнения: 3 640
Прав си, Поциsmile3521 Това е крайност, в която никой не трябва да изпада.  Peace
Имах предвид, че amo не трябва да се мисли за дебела, само защото някой друг й е казал, че е. Нито тя в конкретния случай, нито някой друг в подобна ситуация. Именно защото, вярвайки на такива глупости, много момичета, които нямат подкрепата и разбирането на близките си и са загубили самочувствието и дори самоуважението си, стигат до положението от клипчето. Дано не се случва на никого.
Човек трябва да има реална преценка за нещата и да има самочувствие, за да не се поддава на провокациите на недобронамерени хора.

# 8
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Важното е ти да се харесваш, а щом и съпруга те харесва нищо друго не трябва да те притеснява!
То женските приятелства са малко...
Години наред ходех с  широки тъмни и най-вече черни дрехи и то най-хубавите ми години. И какво да не би да не ми се се виждаха килограмите??
Радвам се, че ми дойде акъла и започнах да се обличам по приветливо. Имам и два бели панталона и хич не ми пука - просто съм съобразила кройката с фигурата си и си ги нося с подходящи блузки които покриват ханша ми. И започнах да слушам шивачката си, а не да ходя с безформени дрехи които ме правят дори по- дебела.
Купувай смело панталона и не слушай приятелки а сама реши дали се харесваш или  не!

# 9
  • Мнения: 5
   На всички много благодаря за милите и окуражителни думи.  bouquet  Бях изпаднала в много минорно настроение.   newsm45Дори се страхувах да видя реакциите ви. Но сега се чувствам по-добре,  Simple Smileоще утре ще изтичам наистина да си купя панталончето. И не, че не нося светли дрехи, но изведнъж се стреснах от факта дали наистина мога да си го позволявам. Дори за да оправя съвсем настроението си ще пийна чаша винце. Наздраве и за ваше здраве!

# 10
  • Мнения: 861
Килограмите ти стават много, когато ти решиш, че са много, само ти и никой друг!!!
amo, продължавай да се чувтваш млада и щастлива! Защото ти си точно такава - обичана и харесвана жена! Грижи се за себе си.
HugДобре дошла!
По-важното е ти как се чувстваш, а не какво мисли приятелката ти. Щом ти се харесваш, мъжът до теб те харесва...какво значение има. Може и да са ти множко кг, но не може да се дават оценки само по кг и ръст. Както са ти казали е въпрос на конструкция. Освен това зависи дали прогресивно пълнееш или поддържаш постоянно тегло. Ако е второто мисля, че всичко при теб е наред. Ако няколко кг в повече ти тежат, пречат ти-наложи някои дребни ограничения, но ако се чувстваш добре, ако си както казваш позитивно настроена, ведър и модерен човек-по-добре недей влизай в този порочен кръг на диети. Аз съм 50 кг/163 см и и искам да сваля още. Но това е въпрос на критерии за красота, на усещане. На никого не давам за пример себе си. Изтерзана съм от лишения, за да поддържам това тегло и не ме спират уверенията на мъжът ми, че съм перфектна. И аз самата не знам защо все искам още и още, а не изкарвам прехраната си с тялото си все пак  Rolling Eyes:. Сбъркана работа  Crazy. Най-важното е да обичаме себе си  Peace
И наздраве, аз съм на джин с тоник!  Wink

# 11
  • Мнения: 4 678
Ракия,зелева салата,овче сирене,пиле-за мен
Скариди-за малката
филе от акула,синьо сирене,бяло вино-жената
днес е купона Peace

# 12
  • Мнения: 5
    Eeee! Какъв купоон! Не съм очаквала, че един бял панталон ще направи деня ми толкова бурен. Сутринта тъжна, следобядът ревлив, а вечерта толкова щастлива! И то благодарение на вас!

# 13
  • Мнения: 5
 О, забравих това   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 861
Миналата събота сме на плаж. И сестра ми разправя как сестрата на мъжа й я видяла и й възкликнала: "Ау, Деси, колко си слаба!" и тогава зет ми каза: "Много е лесно за обяснение, Деси-сестра ти (т. е. аз) е слаба и те мисли за дебела, моята сестра е дебела и те мисли за слаба"  Joy. Хората са субективни, всеки изхожда от себе си, нали?! ( а за сведние със сестра ми сме на едни кг и един и същ ръст  Rolling Eyes)

Общи условия

Активация на акаунт