Е, браво!

  • 4 178
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 427
Че и на мен някой да ми го изтърси докато се храня и аз ще му отговоря със същото.
Кво да направя като е без гащи, ми да си ги обуе.

# 46
  • Мнения: 217
Кака, аз 120 кг. мъж ще докосна само ако е над 2.10 м., демек Денис Родман... Heart Eyes

Еееми, като си падаш по хърби, тъй ще ми ревеш по форумите!  Whistling

Айде сега, да не продаваш някой 120-килограмов, че такваз реклама им правиш  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 217
Малииии и моя е от сьщия модел. 1,78 м и 65кг-слабббббббббббб Confused ама аз не харесвам пьлни мьже-обичам колкото се може по-слаби,високи и по вьзможност с по-малко коса. До скоро и аз имах проблеми от този род,ама му хванах цаката-мажа с с едни мириливи работа,отслабнах с около 5 кг,започнах да ходя и вкьщи гримирана-през ден-два-не всеки ден да не свиква много много,говоря му предизвикателно и най-вече  ОТКАЗВАМ му от време на време да поддьржаме огьня.

Явно с теб имаме еднакви вкусове - само косата, аз предпочитам, ако може, да я има.... повечко. Иначе и аз мажа, клепам, само да слабея не пробвам, че ще вземе да избяга накрая  Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 217
В интерес на истината и аз като се храня (особено ако съм много гладна) и Вин Дизел да ми поднася десерта не бих обърнала внимание.


Но мола ви се, уважавайте тези дребни удоволствия! Laughing

На Вин Дизел и аз не бих му обърнала внимание  Wink

# 49
  • Мнения: 3 376
Кака, аз 120 кг. мъж ще докосна само ако е над 2.10 м., демек Денис Родман... Heart Eyes

Еееми, като си падаш по хърби, тъй ще ми ревеш по форумите!  Whistling

Айде сега, да не продаваш някой 120-килограмов, че такваз реклама им правиш  Twisted Evil

Ееее,ама върши работа човека Mr. Green

# 50
  • Мнения: 217
На Денис Родман отколе съм му навита! Mr. Green

Ех, мечти.....
Наздраве, така и така сме се родили не там, където трябва.... Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3 376
Вин Дизел е запазен моля!!!! Naughty

# 52
  • Мнения: 217
Кака, аз 120 кг. мъж ще докосна само ако е над 2.10 м., демек Денис Родман... Heart Eyes

Еееми, като си падаш по хърби, тъй ще ми ревеш по форумите!  Whistling

Айде сега, да не продаваш някой 120-килограмов, че такваз реклама им правиш  Twisted Evil

Ееее,ама върши работа човека Mr. Green

Още по-добре - навреме съм попитала.
Шегичка моля ви се - съпрузи и гаджета на закачам. Все пак, светът е пълен със свободни 23-годишни (с различни габарити) Peace

# 53
  • Мнения: 217
Че и на мен някой да ми го изтърси докато се храня и аз ще му отговоря със същото.
Кво да направя като е без гащи, ми да си ги обуе.

За протокола - тук не става въпрос за "някой". Принципно, докато се храня, "някой" случаен никога просто не е минавал  да ме осведоми, че е без гащи. Ако ми си случи, не знам дали ще запазя такова самообладание.

# 54
  • Мнения: 14 654
Ако мъжът ми каже, че е без бельо докато ям, ще го набия.
Хапването е важно, научи се да готвиш

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Осведомяването е едно...ти да не очакваше да се задави човека? Laughingлекото открехване и деликатно показване на голотийка е съвсем друго. Но това вече като е сколасал с яденето. Еххххх, набореееее, много прибързано действаш. Wink

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 00:37 от AlexaS

# 56
  • Мнения: 3 376
Еееее,на мен ако ми каже мъжа ми,че е без бельо набързо ще забравя за вечерята Mr. Green

# 57
  • Мнения: 217
Ако мъжът ми каже, че е без бельо докато ям, ще го набия.
Хапването е важно, научи се да готвиш

Слушам, Павлинке Морозова  Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 3 461
Така написан , диалогът може да се изтълкува и по друг начин. Joy По темата, гладна мечка хоро не играе, може и при него да е така. Laughing

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 10:13 от Noia

# 59
  • Мнения: 656
Ефа, сестро, събуди ли го посред нощите твоя Убавец да размачкате чаршафите?
Или не му даде закуска, преди да обърне внимание на прелестите?
Ако не е станало нито едно от двете - търси си младо гадже.
То с възрастта - нали знаеш - на жените повече ни се иска, мъжете по-малко могат. Хвани си една 23 годишна свежа мръвка, тъкмо ще си го обучиш по свой тертип.

Общи условия

Активация на акаунт