Временни татуировки

  • 51 015
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Ох, сигурно за втори път пускам тема за този вид татуировки, но никога не получавам инфо.  Joy
Да се уточним:
Под "временна татуировка" нямам предвид онези, които стоят за по седмица-две, най-много месец и се рисуват с къна или онези от дъвките.  Wink
Става въпрос за такива, които издържат 1, 2, 3 години.
Някакви идеи?
Търся студио, в което да си направя във Варна или в София. Особено във Варна.

# 1
  • Мнения: 3 830
Опитай да потърсиш в интернет. Нямам идея, къде се правят.  Confused

# 2
  • Мнения: 1 100
Опитай да потърсиш в интернет. Нямам идея, къде се правят.  Confused

Търсех. Намерих само за премахването им.  Laughing

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Опитай да потърсиш в интернет. Нямам идея, къде се правят.  Confused

Търсех. Намерих само за премахването им.  Laughing
За премахването на вечни татуировки ли?
Дай малко инфо, моля!!

# 4
  • Мнения: 4 053
направо питай в някое студио,където правят вечните,
там ще ти дадат най-точната информация Wink

# 5
  • Мнения: 6 889
Не ми е много ясно, с какво се правят изобщо такива татуировки?

# 6
  • Мнения: 1 170
Ами татоо-мена, при когото мъжът ми си направи тату каза, че такова животно нЕма Rolling Eyes . Нямало как да се направи, в смисъл постоянната се прави на достатъчно повърхностен слой на кожата и по- повърхностно нямало накъде (по най-аматьорския начин преразказано Embarassed ).
Не претендирам, че инфото е достоверно Peace

# 7
  • Мнения: 575
Човек, който се занимава с татуировки ми е казвал, че няма такова нещо в България. Това беше преди 1-2 години де....Иначе и аз съм чувала за такива, но не знам никъде тук да ги правят.

# 8
  • Мнения: 1 234
Абе има такива татуировки,ама и аз не знам дали се правят в БГ Thinking Имаше разлика в боите май-тия временните се правят с нещо като къна,която с времето се отмива Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 100
Ами татоо-мена, при когото мъжът ми си направи тату каза, че такова животно нЕма Rolling Eyes . Нямало как да се направи, в смисъл постоянната се прави на достатъчно повърхностен слой на кожата и по- повърхностно нямало накъде (по най-аматьорския начин преразказано Embarassed ).
Не претендирам, че инфото е достоверно Peace

Аз също познавам доста татуисти, които не знаят за този вид татуировки.
Познавам едно момиче, което си е направило такава татуировка преди 1 година. Направена е или във Варна или в Търново. Чрез трети човек разбрах със сигурност, че има такива, но и с него изгубих връзка.

# 10
  • Мнения: 1 100
Опитай да потърсиш в интернет. Нямам идея, къде се правят.  Confused

Търсех. Намерих само за премахването им.  Laughing
За премахването на вечни татуировки ли?
Дай малко инфо, моля!!

Ами не знам, потърси в гугъл. Пишеше "Премахване на вечни и временни татуировки".

# 11
  • Мнения: 111
Правих си татуировка миналата година. Човека, който ми я направи, е да не кажа най- известния, в тая свера в София, и ми каза, че такова нещо няма. Двата варианта са или татоо за цял живот, или рисунка с къна. Това, че тези временни татуировки, се правели с някакво растително мастило, било пълна глупост, защото в днешно време, всички татуировки се правят с мастило на растителна основа.

# 12
  • Мнения: 3 634
В подкрепа на горното твърдение - моята е растителна и си е вечна. Знам, че може малко да избелее от слънце, но се грижа за нея с пилинг и кремче. Правила съм си такава с къна. казаха ми, че щяла да стои около месец. Беше 2 седмици и после просто ръката ми беше цветна  Outta Joint

# 13
  • Мнения: 80
Има такива татуировки ,чела съм.Знам ,че се правят с игла ,но просто мастилото е различно от това което се  правят постоянните татуироваки.Мен също ме интересуват .

# 14

Общи условия

Активация на акаунт