басейнче на плажа

  • 928
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 580
Задължително ли ползвате такова нещо или топвате децата за малко в морето.Дъщеря ми е на 1г.3м.и се чудя как да постъпя?

# 1
  • Мнения: 2 829
ползвала съм басейнче на дъщеря ми --удобно е и детенцето си играе в него---моя съвет--за да не мъкнете мн.неща--вземете направо лодка--има различни размери-хем в морето ще го вкарвате ,хем и на брега може да се пълни  Peace

# 2
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Повечето малки деца са страхува от водата. до ден днеен мойте(на 3 и 6год) не обичат много морето. Но виж ако имат възможност да с ав басейн, малък или голям, не излизат от него. Може и да пробваш варианта, ако не влезете с нея в морето, там на място има голям избор от надуваеми неща. Дори и по-евтини от тук.Ще и купите и готово.
Приятна почивка Peace

# 3
  • Мнения: 7 106
Ами то децата са мноооого различни.
Първата година на морето, дъщеря ми беше на 1,3г. Бяхме и взели басейнче, но тя не искаше да излезе от морето  Laughing. По-точно с 300 зора излизаше от морето и влизаше в басейна. Имаше едно детенце почти на нейната възраст до нас, то пък на пясъка не искаше да стъпи, камо ли в морето да влезе  Laughing.
Така че постъпете според детето. И без туй няма смисъл да мъкнете басейни, пояси и тем подобни, там се продават на всяка крачка.

# 4
  • Мнения: 2 467
Тътрих упорито малко басейнче на плажа. Не беше удостоено с грам внимание. Госпожицата пореше вълните и изследваше пясъка. Басейна в къщи се употреби  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 4 146
Баткото беше на 1 г и 8 месеца, когато го заведохме на море. Пищеше от водата и се наложи да купуваме лодка без отвори за краката, за да може и ние да се изкъпем.
Малкия беше на 1 г и 2 месеца. Едва го изваждах от водата. Още не можеше да ходи, а пълзеше. Аз го слагах на хавлията, за да се стопли, а той започваше да пълзи към водата. Носихме басейн, но не се наложи да го надуваме.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Ако малката ще вижда морето и плажа за пръв път, то по-добре в началото действай по-предпазливо. Аз имах неблагоразумието още първия ден да я сложа да стъпи на брега, една вълна й намокри крачетата и тя така се разсърди, че после цяла седмица дори в банята плачеше от водата. И на пясъка в началото не искаше да стъпва. Стана постепенно. Водех я всяка сутрин на плажа и тя постепенно прояви интерес да ходи по пясъка и да стига до водата. Но така и не хареса морето. Може би защото водата беше студена.
Та, моят съвет е дори да не вземеш лодка или някакво малко надуваемо басейнче, постепенно я свиквай с плажната обстановка. Нека сама да прояви интерес.
Весело изкарване! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 580
благодаря ви момичета за полезните съвети
весело изкарване и на вас

Общи условия

Активация на акаунт