Подарък за деца в България?

  • 3 847
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ужас, повечето неща даже не съм ги чувала.  Embarassed Embarassed Embarassed 

# 16
  • Мнения: 1 636
Сега обърнах внимание,че става въпрос zа момчета.Всички тук са луди на тема полиzаи и пожарни.Плеймобил имат страхотни неЩа на двете.Даже малкият преди да бе6е станал на 2 играе6е с на батко си.
Дракони имат съЩо плаймобил,но са временна мода  Confused
След малко Ще пусна най_интересните zа деzата тук,като имам впечетления от всички момченца в градината,не само от моите двама.Само да zаспи малкият и съм тук.

# 17
  • Мнения: 1 636
Не zнам до какви пари търси6,но тук пускам линковете на Playmobil играчки .Най_интересни на всички момчета от 2 до 10 год.са бус на Polizei и таzи пожарникарна кола .Играчките им са скъпи,но са страхотно качество.Не си губят стойността.Ако ре6и6 каква иска6 просто и zапомни номерът,има някои подобни и с обясняване не става.

# 18
  • Мнения: 3 423
Отвратена съм от играчките в БГ.
Много труден би ти бил изборът.
Вземи нещо за развиване на мисленето.
В БГ е пълно иначе с крещящи играчки.

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ами дайте идеи за играчки за развиване на мисленето. И аз си падам по подобнии играчки, но ме затруднява за коя възраст, какво отговаря. А това, че на самите играчки пише за колко години не винаги отговаря на действителността. 

Чиколина, мерси за линковете. Ще погледна и там.

# 20
  • Мнения: 1 636
Като иска6 zа раzвиване на мисленето ето погледни в тоzи линк http://www.luek.de/. Имат много хубави неЩа,zа които не е необходимо да се говори немски.Имат zа деzа от 2 год.до 6_7 клас.Моите имат ЛÜК кастен се каzват.Има 3 вида от тях имного книжки с упражнения.Е,zа някои трябва еzик,но не zа всички.Имаме и klipp klapp lük което е пак с много упражнения,и не е нужен еzик.Но ако иска6 да се zарадват деzата им вzеми неЩо zа игра,а не zа мислене  Mr. Green Най_мраzех да ми подаряват книги преди,и големият ми се е метнал на мен  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 880
Отвратена съм от играчките в БГ.
Много труден би ти бил изборът.
Вземи нещо за развиване на мисленето.
В БГ е пълно иначе с крещящи играчки.

И аz така. Това лято ни поканиха на рожден ден докато бяхме там и трябваШе да купя подарък от там. Ами иzмъчих се, иzнервих се, иzморих се и накрая вzех една глупост, zаЩото вече нямаШе време да обикалям, а не вървеШе да идем с праzни ръце, тръгнах с такъв мерак да иzбера неЩо интересно zа детето. Във всеки магаzин (zа Бургас става въпрос) като влеzех ми предлагаха плюШковци, дрехи и креЩяЩи играчки ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 072
Калинке,
значи, намерих една картинка в Интернет на такъв кникербаан. Не е съвсем същия, но принципът е същия. Извинявай, ама ми е много разправия да свалям снимките на компютъра, просто нямам сили.
http://www.heutink.nl/shop/po/productinfo.asp?CatName=Ontwikkeli … 9&CatId2=5655.
Това е линка, оказа се, че не знам как да добавя снимка в мнение.

Сетих се и друго: вчера купихме на децата по една вятърна мелничка, от тия, дето като ги духне вятъра им се въртят перките (или както му се вика). Е, детска радост ти казвам, цял ден само с това са се занимвали, не им омръзва.

Последното, за което се сетих е пластелин, ама зависи как ще се приеме от родата (все пак си пада по земята и изобщо не е като да не прави боклук). Препоръчвам ти обаче тази фирма:
http://www.bartsmit.com/shop/productDetail.php?menuID=1&productID=63466 (имам предвид пластелина, не Барт Смит), по-евтините се скапват и лепнат гадно и изобщо не си е работа.

Поздрави, Сара

# 23
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Сара, мерси  Hug
 изглежда по-различно от това, което си представях.
Утре се пускам по магазините и дано намеря нещо подходящо. Честно казано темата за подаръците вече ме  ooooh! ooooh! ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 072
Само да ти кажа, че нашия беше двойно по-евтин, 20 евро. По-скоро видът му е като този, ама по-обикновен. Фирмата е тази (Quercetti) , на кутията пише Marble Run Super
http://www.fatbraintoys.com/toy_companies/mindware/glow_in_the_d … rk_marble_run.cfm

# 25
  • Мнения: 677
Калинке,
значи, намерих една картинка в Интернет на такъв кникербаан. Не е съвсем същия, но принципът е същия. Извинявай, ама ми е много разправия да свалям снимките на компютъра, просто нямам сили.
http://www.heutink.nl/shop/po/productinfo.asp?CatName=Ontwikkeli … 9&CatId2=5655.
Това е линка, оказа се, че не знам как да добавя снимка в мнение.

Сетих се и друго: вчера купихме на децата по една вятърна мелничка, от тия, дето като ги духне вятъра им се въртят перките (или както му се вика). Е, детска радост ти казвам, цял ден само с това са се занимвали, не им омръзва.

Последното, за което се сетих е пластелин, ама зависи как ще се приеме от родата (все пак си пада по земята и изобщо не е като да не прави боклук). Препоръчвам ти обаче тази фирма:
http://www.bartsmit.com/shop/productDetail.php?menuID=1&productID=63466 (имам предвид пластелина, не Барт Смит), по-евтините се скапват и лепнат гадно и изобщо не си е работа.

Поздрави, Сара


Това е ужасна играчка! Ама наистина ужасна! Първо, отнема доста време да се сглоби, а когато се сглоби то не трябва по никакъв начин да се помръдва от мястото, защото иначе сглобяване наново.
Не е стабилна и изобщо не става за деца достатъчно е детето леко да я закачи с крак или ръка и всичко се е сгромолясало.
Нашата я изхвърлих още на следващият ден.

# 26
  • Мнения: 677
Трябва да купувам подарък за две момченца на 3 и на 5-6 години, но идея си нямам какво. Бихте ли споделили нещо подходящо ( а и знаете какви неща се продават на Запад ), че за момиче е толкова лесно, но за момче  ooooh!

И въобще заслужава ли си да купувам тук или би ми излязло по-евтино от България?

п.с.Ако някоя майка от България чете, може и тя да се включи.

Тези поглеждала ли си ?
http://www.leapfrog.com/LeapFrog/index.jsp?CID=KNC-CROSSQ4

# 27
  • Мнения: 3 491
AG, моите синове имат добър опит с тази играчка, която у вас се е оказала "ужасна".  Вече и се понаситиха, де (сглобяват вече по-засуканата игра mouse trap), но доста време ги държа меракът да я сглобяват и да пускат топчето. Не сме я изхвърлили, все още има смисъл от нея.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 636
И ние го имаме това чудо,но е на половината голямо.Хич не съм доволна от него.На6ето не съм го хвърлила,но си седи в маzата някъде.Наистина е нестабилно,отнема време и място zа сглобяване,а и моите не играха/играят с него.Като Ще е такова,където се търкаля топче по_добре от дърво.Има много оригинални.

# 29
  • Мнения: 1 072
Това е ужасна играчка! Ама наистина ужасна! Първо, отнема доста време да се сглоби, а когато се сглоби то не трябва по никакъв начин да се помръдва от мястото, защото иначе сглобяване наново.
Не е стабилна и изобщо не става за деца достатъчно е детето леко да я закачи с крак или ръка и всичко се е сгромолясало.
Е, всичко си е до виждане все пак. Може би и до възраст на детето. Не случайно големия я видя в училище.
Да, отнема време да се сглоби, ама мъжо му помага. После той си играе внимателно, понякога по цели дни стои сглобена, дори при наличието на малкия.

Общи условия

Активация на акаунт