Миокин

  • 702
  • 2
  •   1
Отговори
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,дайте отзиви за Миокин на Виши,става ли за 36 годишната ми кожа и върши ли работа при продължителна употреба?Вчера в аптека Санита отидох с цел да си купя ЛифтАктивПро,но аптекарката ме убеди да купя Миокин-за сега нямам алергична реакция,което е добре като начало.Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 334
Да,аз също мисля,че ти е рано за Lift Active WinkНо какво значи това да има ефект.....бръчката не е  нещо,което ще го минеш с ютията и край.Ако не е тежко положението на кожата ти и имаш леки мимически бръчки-ОК.За известно време най-много да задържиш това положение.После ще премнеш на някой по-силен крем.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Все още нямам дълбоки бръчки,дори пачия крак около очите още се бави-имам почти незабележими мимически малки бръчици по челото-това ми е проблема,та мисълта ми беше дали ще се справи с тях,а за около очи още се чудя околоочния дали е добър на миокин.На опаковката на крема не пише как да се използва ,но аз реших да го прилагам и сутрин и вечер.Прави ми впечетление ,че попива много бързо и имам чувството ,че не съм си слагала крем на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт