Кокво обичат, да си похапват децата ви?

  • 2 067
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
 Моето момченце е злоядо. Ако днес му харесва нещо, утре вече е забравил, че го е харесвал. И все казва "Това не го обичам!", или "В детската не го правят така"..newsm11
Не, че не яде, но все "хайдаме" с татко му. И на сладко не налита.
 Когато сме на разходка и влезем в магазинче за вафли и бонбони, може всичко, да поиска. А после, в градинката зад блока, вече не го интересува ядене. Иска само водичка или сокче.
 Единствено ябълките и динята го задоволяват.

 Какво харесват вашите деца? И до колко сте доволни от това?
 newsm64

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
чипс, зрънчо и шоколад(ово яйце). Спагети, филии и супи. Месце. Ябълка и банан. Пържени яйца.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не знам какво не обича моето дете освен шоколадови вафли.Хапва от всичко по малко.Най-много обича салати и плодове, мляко в огромни количеста.Не си пада по месата, например колбаси и филета.Винаги му предлагам от всичко(чипсове и шоколади рядко).
 Напълно доволна съм.Когато има периоди да не иска храна, просто не го насилвам.Като му огладнее дупето и прояжда!

# 3
  • Мнения: 902
малката оби4а пилешко бут4е..сварено, пе4ено, пушено,каквото й дадеш.Но не е по колбасите.Не яде и свинско, телешко месо.Оба4е оби4а кюфтенца. хваща в рь4и4ката и гриzка.
Оби4а бисквитки , но не яде торта.Хапне една хапка и не иска пове4е.
Оби4а ориz4е и вси4ки видове "юфки".Спагети, макарони, букви4ки, вси4ко от тоя сорт, сьс сиренце и малко масло.Оби4а картофки и цареви4ка.Царевица може да и даваш всеки ден , няма да й омрьzне.Оби4а и салатка, крастави4ки, доматки...4ипс яде сьщо, но гледам да й го ограни4авам.не сьм й zабранила нищо до сега, тя пробва и си иzбира какво иска.Не е zлояда но си има собствен вкус и не оби4а вси4ко.А да, много оби4а солетки.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 368
Симеон яде всичко каквото му се предложи - но определено си има фаворити - От соленото пържени картофи ,а от сладкото вафличка и бисквити най много мели.А да не забравя и постоянно иска бира - ама кой да му даде beer - Все го лъжем с вода горкия

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Нищо не обича специално освен боклучките - чипсове, зрънчо, вафли и т.н., но се стремя да ги ограничавам.
Охотно яде: зеленчукова супа, рибена супа, таратор, риба, кремвирши, сирене, кашкавал, яйца /варени и пържени/, кисело и прясно мляко, баница, палачинки, диня, ягоди, круша, банани, домати, краставици, моркови, чушки, нескуик.... По отношение на останалите неща, вкусът й много често се мени - веднъж ги яде, друг път не ги обичала....

# 6
  • Мнения: 3 042
Мими най-много обича супи и шоколадови яйца, който купува само заради играчките. Чипс и други подобни също харесва.

Злати най-много обича бонбони и месце. Веднъж взе да вика  искам кокал  Shocked, а то се оказа, че искал кълката на пилето hahaha.

По принцип си ядът всичко, рядко се случва да не искат нещо.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Краставици - това е фаворитът всеки ден се яде по 1-2, яйца, спагети болонезе, супа, маслини, месо под формата на шунка или филе.

От плодовете ябълки и банани. Мъхестите и ягоди,/бери-та/ й дадох за първи път едва тази година не ги харесва.
Предпочита ориз, но пък аз повече обичам картофи и поради това по-често предлагам картофи.

Вафли май никога не съм й предлагала  Embarassed Кроасани - за закуска ядем понякога.

Не обича зелени подправки, нито зелена салата - това е твърдо и гледам да се съобразявам. Домати ту яде, ту не яде. Същото е с диня, пъпеш... Питам - ако този ден не обича - ОК.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 673
Шоколад, плодови млека, сокове и дъвки са супер-фаворитите:(
Но идва и хубавата част: плодове (почти всякакви), зеленчуци, сирене, мляко, месо.
Май яде почти всичко...но не е ящен...не е и злояд...като се наяде и спира, понякога след първия половин залък, понякога хапва сладко-сладко по-големи количества. Ако не иска да яде-не го насилвам. Не го и ограничавам. Не е прекалявал просто в нито едната насока.

# 9
  • Мнения: 8 505
Обича и яде всичко,с изключение на някои плодове и зеленчуци.Най-много налита на кашкавал и бързи закуски/ястия с кашкавал,яйца,пици,супи (тиквички или пилешка),не би отказала никога бонбони.Яде и доста сладки неща,но сега в топлото време като че ли ги избягва.

# 10
  • Мнения: 179
Като чета, ми се ще и мойто, да няма проблеми, и да си похапва без редовните физиономии на досада.

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За закуска-грис със сирене,ако е нещо друго много малко хапва.Обича също Данонино,кашкавал,сирене,шоколад и шоколадови вафли,крекери.Това са фаворитите.
До скоро хапваше основно кисело мляко,но бях принудена да му го спра.Сега хапва по малко от всичко,без плодове,от зеленчуците само краставица и домат(само опитва).Много обича и дюнер,но само с месо и бял сос.

# 12
  • Мнения: 323
Като чета, ми се ще и мойто, да няма проблеми, и да си похапва без редовните физиономии на досада.
И сина ми е така.Винаги нещо не му харесва,много е злояд.Признава само пастет и спагети ,ама мойе ли да се яде само това цял живот? smile3511
Опитвала съм със сиропи за апетит ,но файда никаква.

# 13
  • Мнения: 4 965
Кика може да се прехранва само със супа "топчета", кисело мляко, макарони със сирене, зеленчуци /краставици, домати, зеле/ и сок от моркови.
Еса обича разни сухи храни - сандвичи с кашкавал, салам, солети, гризини, вафли и всякакви вредности. Хубавото е, че успявам да я залъжа с кюфтета и фрикасе, а от плодовете яде диня. Но си пада основно по сладкото, а супи и пресни зеленчуци не харесва. За пиене - айрян и нектари.

# 14
  • Мнения: 179
Като чета, ми се ще и мойто, да няма проблеми, и да си похапва без редовните физиономии на досада.
И сина ми е така.Винаги нещо не му харесва,много е злояд.Признава само пастет и спагети ,ама мойе ли да се яде само това цял живот? smile3511
Опитвала съм със сиропи за апетит ,но файда никаква.



 Сега сме на вълна, баница с яйца и сирене. И като Супер-мама supermama, ще трябва да уловя вълната, докато е още силна, че ако чакам друга, може да не я дочакам никога. smile3549
 В жегата хич не ми е до яйца, но сега имам домашни и знам че са пресни.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 20:44 от hrus_hrus

Общи условия

Активация на акаунт