колко деца искате да имате?

  • 4 099
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 164
Ох, аз искам много деца... Повече от две.  Crazy Макар, че ме дошубява да обичам още едно, освен Крис, толкова съм луда по него, че ме е страх да не се налага да деля любовта си. Но искам голямо семейство, аз нямам брат и сестра и може би да компенсирам... Тази нощ дори сънувах, че съм бременна пак, толкова бях щастлива, че като се събудих, не исках да повярвам, че е сън.
Може би съм такава мераклийка и защото първата ми бременност не остави поражения по тялото ми, не качих и грам и затова така оптимистично съм настроена към следващата... Ама пък Крис ме побърква, не знам с две как ще е или три, но това са периоди и отминават... Ще имам още, живот и здраве.

# 136
  • Мнения: 819
Ох, аз искам много деца... Повече от двеCrazy Макар, че ме дошубява да обичам още едно, освен Крис, толкова съм луда по него, че ме е страх да не се налага да деля любовта си. Но искам голямо семейство, аз нямам брат и сестра и може би да компенсирам... Тази нощ дори сънувах, че съм бременна пак, толкова бях щастлива, че като се събудих, не исках да повярвам, че е сън.
Може би съм такава мераклийка и защото първата ми бременност не остави поражения по тялото ми, не качих и грам и затова така оптимистично съм настроена към следващата... Ама пък Крис ме побърква, не знам с две как ще е или три, но това са периоди и отминават... Ще имам още, живот и здраве.


Явно снощи са били някакви пророчески сънища  Joy , да знаеш /за справка,вж. няколко поста по-горе  Mr. Green /

# 137
  • Мнения: 884
Засега имаме едно= две  Grinning . Винаги съм искала да имаме поне 3,но времемто ще покаже...

# 138
  • Мнения: 809
Искам най-малко 2. За съпружеското тяло не знам, но понеже има вероятност второто да са две, предполагам, че няма да има нищо против. Laughing

# 139
  • Мнения: 3 479
Имам 3, но искам още едно  Laughing, след няколко години обаче.
Както се казва в една приказка: ще поживеем, ще видим. Blush

# 140
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Две имам и май повече не искам.

# 141
  • София
  • Мнения: 7 097
Искам три  Grinning

# 142
  • Мнения: 323
Винаги съм мечтала да имам две деца - момче и момиче
И аз за това си мечтая! Praynig
Имам едно мом4енце,мечтая си за момиченце

# 143
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Поне 4 Mr. Green

# 144
  • Мнения: 1 427
Две. А бе, и три може всъщност, как дойде!

# 145
  • Мнения: 2 208
Имам едно момче и ми се иска и момиче.

# 146
  • Мнения: 124
Две.Засега си направихме едно момченце,дай боже след време момиче Praynig

# 147
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
три Peace

Общи условия

Активация на акаунт