...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 22 886
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Така се почва любима...  Crazy

Първо си направих по една дупка на ушите..После по още една..След това по две ми се виждаха малко, та си направих по три на всяко ухо..

След това исках още нещо- татуировка на дупето  Mr. Green

После още нещо- обица на пъпа...

Сега пак от доста време ме тресе треската по още една татуировка- на кръста или ниско долу в бикините и ще видим как ще се боря с тези си желания и страсти..  Crazy

Та така..ПОчни с едно, пък после всичко ще си дойде на мястото  Mr. Green
Същото само тауто ми е на кръста Peace

# 16
  • Мнения: 5 103
А забрменни свалих си обицата от пъпа някъде в 7мия мсец, и я сложих дни след раждането.

# 17
  • Мнения: 1 234
И към двете съм пристрастна,защото и двете ги имам.Бих те посъветвала да започнеш с пиърсинга,защото ако ти писне можеш винаги да я махнеш (обецата де) HugА моята я имам от 5 години и колкото и да е странно никога не съм я махала-от както е сложена там си седи,дори друга обеца не съм слагала Rolling EyesИ не ми писва.
Но за татуто е друго нещо-трябва да си убедена на 1001% че я искаш и нема да ти омръзне,защото е зор (и пари ooooh! ) да я махнеш после.Аз имах на кръста,писна ми на 4-тата година,хем не я виждах много много-не е като да ми е на ръката например.Отидих,та си направих друга отгоре,сега ми се върти мухата да си правя нова на гръбнака,и трета над триъгълника Blush
Цялата работа с пиърсингите и татуировките е като с бирите-без една може,но с една не Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 723
...Цялата работа с пиърсингите и татуировките е като с бирите-без една може,но с една не Mr. Green
Знам, че е така...и аз се пристрастявам, ама не ме е страх... Whistling


Момичета, навихте ме, за това ви обичам!!!! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 100
Преди 2 години бях луда по пиърсинга на пъпа. Издебвах всеки път тати с биричка или някакъв друг алкохол, барем се е понапил и ми каже "ДА", но уви...  Crazy
Нямам си обичка и в настоящия момент вече не съм толкова изтерясала да си дупча пъпа.
Сега съм на тема "татуировки", искам истинска- за цял живот, но още не съм решила каква, пък и баща ми няма да позволи.  Tired

# 20
  • Мнения: 7 723
Купи му КИТ- КАТ- поп- чок- формат!!! Peace

Миличка, разбирам те, щото и аз съм минала по тоя път, ама още ми държи влага, както виждаш  Hug

# 21
  • Мнения: 1 234
Сега съм на тема "татуировки", искам истинска- за цял живот, но още не съм решила каква, пък и баща ми няма да позволи.  Tired
Аз моята на 17 си я направих и казах само на майка ми за това ми намерение.Тя не възрази.В крайна сметка отидох,нарисувах се,майка ми така и не разбра,че вече съм се нашарила.След 2 седмици чак й казах Wink А баща ми я видя чак на 4-я месец и то защото спях и ми се беше вгиднала блузата нагоре.После ме пита с една такава тъга  Sad един час дали е истинска,ама с игли ли е,ама как ще я махна после,а като имам деца какво ще я травя....... ooooh!И накрая като разбра че махане няма се примири Mr. Green
В никакъв случай обаче не ти давам съвет да си я направиш през главата му NaughtyМойте родители просто никога не са ми се бъркали за такива неща Hug

Miracle_girl sorry за въпроса,дано не е нахален,но ти на колко години си?  bouquet

# 22
  • Мнения: 75
Слагай пиърсинга,татуирай се... Peace
После ще водиш и чичко си да се татуира... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 100
Сега съм на тема "татуировки", искам истинска- за цял живот, но още не съм решила каква, пък и баща ми няма да позволи.  Tired
Аз моята на 17 си я направих и казах само на майка ми за това ми намерение.Тя не възрази.В крайна сметка отидох,нарисувах се,майка ми така и не разбра,че вече съм се нашарила.След 2 седмици чак й казах Wink А баща ми я видя чак на 4-я месец и то защото спях и ми се беше вгиднала блузата нагоре.После ме пита с една такава тъга  Sad един час дали е истинска,ама с игли ли е,ама как ще я махна после,а като имам деца какво ще я травя....... ooooh!И накрая като разбра че махане няма се примири Mr. Green
В никакъв случай обаче не ти давам съвет да си я направиш през главата му NaughtyМойте родители просто никога не са ми се бъркали за такива неща Hug

Miracle_girl sorry за въпроса,дано не е нахален,но ти на колко години си?  bouquet

На 16 съм. При мен този номер няма да мине. На пук ще ме заведат някъде да я махнат. Знам си хората. А и майка ми има параноя с тези хепатити... Там, където искам да си направя тату, не мога да го скрия от тях. А пиърсингът вече не ми е толкова голяма тръпка, макар че ... не отказвам.

# 24
  • Мнения: 1 100
Някой знае ли, дали боли тату на вътрешната страна на китката?

# 25
  • Мнения: 108
Преди няколко месеца и аз бях в дилема:тату или пиърсинг????Най накрая реших да е обичка на пъпа и не съжалявам,стои много сладко и секси. И евентуално ако някога ми омръзне поне мога да я махна.Иначе нямам против тату на по-скрито място-примерно до триъгълника Embarassed
Даже съм си мислила за пеперудка на петата....  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 418
Руске,да не си влюбена ма кака?Или разтревожена? newsm78
Слагай,не се колебай.Аз имам няколко дупки на ухото,с
удоволствие бих си сложила и на пъпа,но най-много искам
обица на носа.Незнам защо,много ми харесва.

# 27
  • Мнения: 1 339
Сега съм на тема "татуировки", искам истинска- за цял живот, но още не съм решила каква, пък и баща ми няма да позволи.  Tired

Че кой го пита него  Laughing Laughing Laughing
Аз си направих без знанието на родителите ми. Майка ми разбра 1-2 месеца след това и то защото съм се събличала пред нея. Баща ми не съм го питала дали знае  hahaha  Joy 

Така че да не ти дреме. Като искаш да правиш нещо - прави го...
Опа... сега видях, че си на 16  Embarassed  Е, поне на 18 трябва да си за да го направиш без да ти дреме  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 150
Руската, не съм чел какво са ти отговорили. Ето ти директно моето мнение. Повечето от нас са възпитани така, че приемат татуировките като крайна извратеност. Навремето беше сигурен знак, че или си затворник-рецидивист, или циганин (ромът е питие). Сега модата била такава. И какво от това? Не е ли по-важно човек да изглежда добре? А това съвсем рядко има нещо общо с модата... За железата по тялото пък какво да говорим? Обица на ушите - добре! Аз самият като по-млад носех... Ама на носа, на пъпа, на зърната на гърдите, къде ли не още... Ще ме прощаваш. Който се заблуждава, че така изглежда по-добре, може само да предизвика съжаление в мен. А аз, както вече написах, ти давам моето мнение.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Слагай обеца на пъпа и/или татуировка на дискретно място...хареса ми мястото на sisin4e Blush
винаги след такива теми се навивам и аз за татуировка понеже обецата на пъпа я имам...  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт