Форумската среща - отзиви и снимки!

  • 13 843
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 413
Беше ме срам да дойда, след цяла година форумско отсъствие и ужасно преуморена, но като гледам снимките ми става толкова мило, че ме хваща яд на себе си! Личи си, че, както винаги, сте щастливи заедно!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 080
Аааа супер сте !

# 32
  • София
  • Мнения: 15 219
Бу не гледа строго, тя просто се опитва да изглежда трезва.  Wink

Зори, радвам се, че ти харесва. Като знам какви хубави снимки имаш, да харесаш моята си е направо комплимент.
Макар че аз съм от онези "фотографи", които само щракат. Хич не ги умея нещата с фотошопа и разните му аналози.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 08:50 от Vivi

# 33
  • София
  • Мнения: 572
Екстра снимки! По-късно като се събудят певиците-махмурлийки ще чакаме по- пикантен материал.
Аз този път пропуснах,но сестра ми ми беше на гости и след цял ден по магазините бяхме гроги.Аз бях готова да дойда и уморена, ама....

# 34
  • Мнения: 5 370
Язък-ще се видя на снимките чак след 1 седмица. Mr. Green
Тия, дето ни снимаха нас, май продължиха после. Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 2 210
С всеки път ми е все по-хубаво с вас  Wink Simple Smile

Предвид някои "пози" , които ще се появят по снимките и в своя и на Лили защита да кажа, че везните бяха демонстрирани рано-рано и по друг повод  Mr. Green, а именно "обувките ли са причината за някои хора да залитат" Joy Joy Joy
Иначе Лилчеееее, искам и аз червени патъчкииииии! Мрън!

Няма да изреждам  поименно-обичайнит заподозрени знаят, че си ги обичам.
Много се радвам , че се запознах с Пачи Крак,Танич, Мъни и Пети. Страшни сладурки!

Благодаря  Hug на люлинската група, че дадоха рестото си от сметката за сладурите от Дом 7, които ще водим в четвъртък в Зоопарка.

И тук да кажа, че още има нужда от мами да държат за ръчичка по две дечица. Подробности за желаещите-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165884.200

# 36
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Е, много весело е било при вас! Записвам  се, чакам още снимки!

# 37
  • Мнения: 5 393
Срещата беше супееееееееееееер. Hug Flutter Party Party PartyЗапознах се  с много хора, видях се със стари познати, пихме, пяхме......екстра беше.За съжаление моят фотоапарат загина преди да е започнала битката-свършиха му батериите още при първото щракане, та от мен този път няма снимки Sad
Радвам се, че се запознах с Виви,Мъни, Татти и Мамма,Бу, Блонди,Весито,пеперуна,Джулиана,Пети,Стефани6,....охх не мога да изброя всички Rolling EyesБеше страхотно.

Искам пааааааак.
Айде Боркоооооо, чакаме снимкиииииии Grinning

# 38
  • Мнения: 4 053
браво,много хубави снимки  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 3 268
Здравейте и от мен.Много много весело беше и се радвам,че на всички им хареса заведението.Момичетата бяха много красиви всички,със страхотно чувство за хумор,а сватята Мина просто беше ненамината.Умрях от смях с нея,страхотна симпатяга.Vivi,защо си ми сложила такава ужасна снимка,бе момиче.Не приличам на себе си на нея,все едно съм изпила каца вино,а аз бях такъв трезвеник снощи.Я намери някоя по-така Flutter

# 40
  • Мнения: 4 371
Да казвам ли, че беше супер? Вие си го знаете Grinning Само дето караокето на нищо не прилича, диджея за нищо не става, а микрофоните с чиста съвест могат да ги хвърлят. Но и там си изкарах страхотно, защото компанията е повече от добре.
Извинявам се на всички, на които не казах "чао", Мъни, на брат ти също, но много ме ядоса това магаре диджея Crossing Arms
И пропуснах много хора кога си тръгнаха, то в тая лудница е нормално, де.
Другия месец пак или ще направим почивка и на есен с песен?

.................
Иначе Лилчеееее, искам и аз червени патъчкииииии! Мрън!
.................
Аз така на Пепруна й ревах Mr. Green

# 41
  • Мнения: 7 110
Браво, много добър снимач.  Hug
И откъде тези пантофки на Лили?

# 42
  • Мнения: 3 835
Купона беше страхотен както винаги! Hug Hug Hug
Видях се с много любими хора и се запознах с нови. Heart Eyes Hug Hug
Всички бяха в страхотно настроение, а някои и предварително си бяха вдигнали ензимите. Mr. Green Joy Joy
Виви, снимките са страхотни, благодаря ти. Hug Продължавам да ти се подмазвам. Mr. Green Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 2 210
..Всички бяха в страхотно настроение, а някои и предварително си бяха вдигнали ензимите. Mr. Green Joy Joy ..

Ей Гадинке, сега ще ме ядеш заради лака, знам аз Mr. Green Mr. Green
Айде и моите снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151344

# 44
  • Мнения: 5 393
Аз искам да благодаря на Aleksander за возенето от кръчмата до караокето-спаси мен и s_sunny от ходене пеш по нощите в непознат район  bouquet Hug

Снимките са страхотнииии Laughing

Общи условия

Активация на акаунт