Моля за помощ относно програма за караоке

  • 1 733
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Качих си на компа много готина програма за домашно караоке - Karafun, но чрез нея мога да свалям само платени файлове за караоке. Та ако някой знае от къде мога да си сваля такива файлове, моля за помощ.

# 1
  • Мнения: 875
от някой торент сайт или от emule. има ги много. мисля, че трабваше да са midi формат.  Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
за съжаление повечето трябва да са midi .. макар че има .zip и като ги свалиш даваш второ копче на мишката и extract here

http://www.karuniverse.com/main_en.html

само на които пише download
аз пък karafun не успях да го сваля..откъде го намери..аз съм с едно друго караоке..вчера си го свалих..готино е Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4
Много благодаря! Сега ще пробвам да сваля някоя песен. Иначе и в датата намерих някои неща като написах karaoke в търсачката. Karafun свалих от http://www.karafun.com/karaokeplayer/, но още не мога да се оправям тук във форума как се дава като линк, за което се извинявам.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
добре се справяш dinoni
благодаря за караокето..сега ще го дръпна да видим Simple Smile

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък си намерих една програма, която прави караокетата - мп3 формат, просто заглушава вокала, който пак се чува, но тихо (в някои песни изобщо не се чува) а беквокалите са си наред и не скапва ритъма като повечето такива програми. Но не помня откъде я имам. Готина е.

# 6
  • Мнения: 4
 Embarassed Laughing май взе, че стана  Laughing

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
еййй
госпожице Мърморана..моля те .. кажи поне как се казва програмата..точно това търся
тия миди мелодийки само ми надуват главата..църкат като гъдулки..много са гадни....а точно това си търся затова ако кажеш поне името ще съм ти много благодарна  Peace  Hug
dioni дано си успяла Simple Smile

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пише Пауър Караоке Плюс. Мисля че му имам ексе-то още, ако искаш ми пиши на nea_orlean в Скайп и ще ти я пратя.

# 9
  • Мнения: 4

О, да!Благодаря! Има доста песнички, но и от data изтеглих цели компилации с караоке песни и не звучат като миди формат, доста са добри. Сега остана да сформирам някое караоке парти  Laughing и сме готови  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
ейййй......много ви благодаря и на двечките
и за информацията, че в датата има цели компилации,които не са като досадните миди мелодийки
и за караоке програмата..госпожице мърморана още сега ще ти пиша на скайпа Simple Smile
по едно букетче за вас   bouquet   bouquet БЛАГОДАРЯ ВИ  Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт