Общофорумско палцестискане

  • 4 344
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
На самостоятелна още преди завършването. :Р

# 31
  • Мнения: 911
Стис стис стис!!!

# 32
  • Мнения: 11 003
Ссстискам Peace

# 33
  • Мнения: 503
Al, успех и от мен, че и аз съм минала по този път и знам какво е. Навремето не успях. Надявам се ти да се справиш!

# 34
  • Мнения: 4 447
Ходих на уроци в Бургас, на два интензивни курса в академията (които бяха пълна пародия) и на един куп консултации...
И само една специалност, защото нали може само по една от факултет, а аз от приложния не виждам за коя бих могъл да се пробвам...

На уроци в Бургас при кого? Дано да влезеш, не искам да те плаша,но на уроци се ходи в София, при професорите от специалността, после на изпитите си познават работите на хората. На курсове в академията не съм ходила, но рецпетата ти я казах вече. Няма такова нещо "незнам за коя да се пробвам" ... все може да ти излезе късмета, бре човеко! Ако продаваш на една сергия ще печелиш по 20лв. на ден,а ако имаш две има шанс да печелиш 40лв. Схвана ли за какво тиговоря? Peace

# 35
  • Мнения: 10
В Бургас при Георги и Бистра Терзиеви.
И си мисля, че е по-добре да съм добре подготвен за кандидатстване в една специалност, отоклкото не дотам добре подготвен за две специалности. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 447
Ти си знаеш, желая ти много успех и късметлийски изпити, просто споредлих опит.  Peace

А ти в момента продължаваш ли да се подготвяш или изпитите започнаха? Забравила съм ,аз завърших вече.... Rolling Eyes Mr. Green

# 37
  • Мнения: 10
Приключих с курсовете, във вторник ми е първия изпит, в петък приключвам и почва болезненото чакане. :Р

# 38
  • Мнения: 1 299
Al , много късмет ти желая Peace

# 39
  • Мнения: 10
Благодаря ти. Благодаря на всички. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 956
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Късмет  Peace

# 41
  • Мнения: 939
Стиснати показалци броят ли се? Че единият ми палец е одран и ме боли

# 42
  • Мнения: X
В Бургас при Георги и Бистра Терзиеви.

Георги Терзиев ми преподаваше в университета.Много е добър.
А колкото до петък 13-ти -тогава имам много хубав личен повод.
Тия две неща ме карат да не ти стискам палци, защото съм сигурна, че изпита ще го вземеш. Wink

# 43
  • Мнения: 1 100
Ал, успех за вторник! И айде дай някои твои творби да се порадвам.  Grinning
А някой знае ли добър учител по рисуване във Варна?

# 44
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, стискайте палци и на мен на 23.07 и 24.07. Имам кандидатстудентски изпити.
Ох, забравила съм каква е тръпката. Отдавна не ми се беше случвало!

Общи условия

Активация на акаунт