Помогнете, не ми се отваря един файл под Excel

  • 1 931
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Такова нещо не ми се е случвало до сега с този файл, а много пъти съм го отваряла. Като му дам "OPEN" и ми дава празна страница, а отдолу пише "Ready" и колкото и да чакам нищо не ми се отваря. Файла е с Декларация обр.1. Пробвах какво ли не - свалих го отново от нета, отварях го направо от нета от  http://www.nap.bg/files/file_download.pubdocument?p_doc_id=845
и пак същото. Другите екселски файлове ми се отварят.

Ако някой има идея, защо се получава така и как да се оправи проблема моля да помогне.

# 1
  • Мнения: 653
при мен се отваря, ако искаш да ти го запиша и пратя на мейл
пиши на лични, няма проблем

# 2
  • Мнения: 3 042
Не знам дали ще стане номера, защото аз го дърпам без проблем, съхранявам си файла на компютъра, но не ми се отваря. Ще ти пратя имейл на ЛС да пробваме.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 889
Така си и мислех,без да искаш сигурно си го направила "read only" файл,затова не ти се отваря. При мен се отваря,но не ми дава да го променям.Трябва да отвориш една празна екселска таблица и с copy/paste от клавиатурата да я преместиш там.Така би трябвало да се оправи проблема.  Peace

# 4
  • Мнения: 3 042
Mirena80, благодаря много!   bouquet Получи се. Grinning

Благодаря и на  HIPP !   bouquet С нейна помощ успях да реша проблема частично т.е. да си разпечатам празен формуляр. През имейла се отвори файла и можах да го разпечатам.

Но сега всичко е ок. Peace Няма да има нужда да попълвам на ръка  Grinning

Още веднъж много ви благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт