Откъде да си купя или поръчам протектор за бебешко дюшече?

  • 847
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Интересувам се къде в Пловдив /или София в краен случай/ или от кой он-лайн магазим мога да си купя протектор за бебешко дюшече с размер 60/120 ? Благодаря за отговорите предварително!

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 16:08 от ORHIDEA

# 1
  • Мнения: 2 197
Само за София мога да ти кажа -  нашия го купихме от магазин Малечко. Имат сайт, може да имат и в Пловдив магазин. Но мисля, че не е по-дълъг от 100 см. Напълно достатъчен ни беше за матрак 70х140 см.

# 2
  • Мнения: 225
 Аз си поръчах от "Пакостник" - http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=31 Протекторите са най-отдолу на страницата - 2 размера 60/120 и 70/140

# 3
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Попитай в детските магазини или в магазин за спално бельо.

# 4
  • Мнения: 1 925
Нашият го взех от Малечко.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 891
От санитарна аптека.

# 6
  • Мнения: 1 371
В почти всички детски магазини се предлагат протектори. Аз имам 3 и са купени от различни места, но от София.
 Peace

# 7
  • Мнения: 400
Аз си купих точно каквото търсиш от Вис Виталис в Пловдив, на някаква испанска фирма за около 20 лв.
Покрита е подложката с мека материя и не шуми.

# 8
  • Мнения: 22 414
от матраци Дормео предлагат и протектори.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз нашия го купих преди 2.5 г от Штъркел Пловдив. Предполагам, че продължават да ги продават. Беше нещо в порядъка 17-20 лева.

# 10
  • София
  • Мнения: 659
Нашият го взехме от Happy dreams http://www.happydreams-bg.com/main.php. Правят ги по поръчка и са със ластици, които се хващат за матрака и няма мърдане. За размер 140/70 цената е 24лв. Отгоре е хавлиен, а отдолу "гумата" е като тази на лигавниците. Много съм доволна. Peace

# 11
  • Мнения: 2 039
Във всеки един добре зареден бебешки магазин продават такива протектори  Peace

# 12
  • Мнения: 1 251
Благодаря за отговорите! Днес си купих от магазин Щъркел за 19 лева размера, който ми трябва. Един ще ми върши ли работа или трябва да имам поне още един резервен според вас?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Благодаря за отговорите! Днес си купих от магазин Щъркел за 19 лева размера, който ми трябва. Един ще ми върши ли работа или трябва да имам поне още един резервен според вас?
На мен един и ми вършеше работа. Съхне много бързо. Ако ти се наложи може да подложиш някаква допълнителна пелена, докато протектора е изпран. В крайна сметка той ще ти предпазва само от намокряне при повръщане. Едва, когато сваляте памперса ще му мислиш за втори  Wink

Общи условия

Активация на акаунт