БЕзплатна почивка - готина идея за семеен икономи4ен отдих

  • 8 464
  • 88
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
пуснах теми4ката в "НА път , море .... " ама  я пускам и тук защото знам 4е ще се завърже интересен разговор - дискусия , пък и може да не я видите  Rolling Eyes Grinning оттатък пък да има какво да кажете по темата Simple Smile .
 иска ми се да го обсъдим , да видим има ли някои 4увал нещо по темата , или пък да е по4ивал така . изобщо струва ли си такъв на4ин на по4ивка ..ако сте имали познат , приятел ,които ви е кометирал това .. изобщо .. пишете както се казва Simple Smile  Wink
днес един съсед ми разказа как си обменят къщите с разли4ни хора и така ходят безплатно на по4ивка . идеята е страхотна според мен (макар 4е все още не мога да я изпълня ). смисъла е в това 4е може6 да си избере6 държава , град и да опита6 .. ако хората отсреща харесат твоята къща и имат желанието да по4иват в страната / града от където си ..ето една прекрасна обмяна . само трябват пари за път и желание за пътуване Smile . досадните хар4ове за хотели и храна в ресторанти отпада и по4ивката излиза много икономи4на ! (особено пък ако си с няколко деца )
конкретния саит които ми даде 4овека е този http://www.intercambiocasas.com/   - като отгоре в дясно може да си смените езика на саита .
моят познат е ходил мисля 2 пъти .. и е доволен . тази година оба4е в последния момент хората са му се обадили 4е не могат поради ли4ни при4ини - зна4и и такива работи стават .
 та освен този саит разбира се има и други . хаиде да го обсъдим... пък може догодина да се разменяме  Mr. Green Hug

# 1
  • Мнения: 13 512
Преди месец-два беше пусната такава тема, можеш да я потърсиш.

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 Blush опа ами извинявам се Simple Smile 4е бая теми напусках
 ако е необходимо  изтирите я тогава Simple Smile

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И тук е доста популярно. Не погледнах сайта дали става въпрос за наглеждане на къщата, но тук така ходят, както и за гледане на домашните животни. На моят котарак идеално би му се отразило някой да го гледа, докато ни няма, но все още не съм опряла до този вариант. Иначе, бих  се навила да гледам някое животинче и да почивам някъде.

# 4
  • Мнения: 13 512
Изтрих я от другия подфорум и остава тук. може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
monda даи джокер за предната тема - не откривам по клю4ови думи - или не "откривам" правилните клю4ови думи  Wink
 Калинка - не,  саита е за разменяне - аз в твоята - ти в моята - без домашни любимци - някои имат изискавания - без деца - непуша4и.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 15:19 от ХулигАнче

# 6
  • Мнения: 13 512
и аз я търся и не мога да я  намеря, не мога да се сетя как се казваше. Като открия нещо, ще пусна линк тук.

# 7
  • Мнения: 3 478
Хммм, аз до сега не бях чувала. Много интересно ми звучи, наистина примамливо. Само се чудя до каква степен можем да се доверим на хора, които не познаваме да дойдат да живеят в дома ни докато ни няма newsm78. Ако е с познати хубаво, ама да намериш някой по нета, малко рисковано като не знаеш на кого ще попаднеш. Ще ми бъде инетресно да следя, де.

# 8
  • Мнения: 3 461
може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

Опознай дома на съфорумката, за да я обикнеш. Laughing

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 МиссЗ и моят мъж това каза - аз пък съм много навита - какво пък .като оправим апартамента - какво пък ще се слу4и - нали отсреща също си оставят жилището . то4но затова пуснах и темата - да 4уя дали някои има отрицателен опит с това  и впе4атления - другое например 4е аз не живея в някои примамлив район и може да не намеря желаещи някои ден .

# 10
  • Мнения: 13 512
може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

Опознай дома на съфорумката, за да я обикнеш. Laughing
Нойа- твоите домове съм съгасна да ги опозная Laughing

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
може да измислите нещо подобно,чужбинските мами. Laughing

Опознай дома на съфорумката, за да я обикнеш. Laughing
що пък не  Laughing и така и така си ги разтглеждаме къщите по снимки  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 764
Тук също е популярно,има и италиански сайт.Гледах по телевизията разясненя.Плаща се годишен 4ленски внос и след всяка размяна се попълват формуляри.Ако 2 пъти има оплакване от някоя къща,или от посетители/кражби,данни от всякакъв характер/въпросните 4ленове се отписват PeaceДругото е както са го обяснили моми4етата.Аз също съм много навита.1во ще ми поливат цветята и 2ро у дома ще има хора,дори когато смв във ваканция.Защото то4но преди 2 години докато ни нямаше влязоха цигани #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire
Зна4и сега гледах www.scambiocasa.com ,99.95 $ е на година 4ленският внос.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 16:09 от Italina

# 13
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
И тук съществува тази размяна на къщи. Аз лично не съм я пробвала, но мисля, че би ми харесало  Wink.
Обаче не знам дали не трябва къщата ти да е на удобно място или достатъчно голяма, например, за да бъде избрана ...
Знам, че миналото лято бившият ми шеф чрез такава размяна отиде във вилата на един от актьорите от сериала "24 hours" в Малибу, но пък му предложи в замяна 120 кв. м. в доста  престижен квартал в Париж (точно до Пантеона - за който познава града). Ако има такива изисквания за участие, наш'та къща е слаба ракия  Grinning.

# 14
  • Мнения: 13 512
Вие помежду си ще си ги разменяте, не ви  трябват сайтове!

Общи условия

Активация на акаунт