за кашите

  • 1 020
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 29
Здравейте мами искам да ви попитам всеки ден ли давате една исъща каша или ги редувате сдруга

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
В началото давах само една. Понеже първо бях дала плодово пюре-добавях различни пюрета за разнообразие. После купих няколко вида каши и ги редувах.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 07:03 от Vivi

# 2
  • Мнения: 27 524
Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.

# 3
  • Мнения: 508
Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.
И аз така. Но ми се ще нещо да разнообразя newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз давм от един вид каша заради трайността.Разнообразявам всеки ден с различен пасиран плод вътре,чиста каша почти не давам.

# 5
  • Мнения: 656
Аз редувам 2 вида каши с различни плодови пюрета Grinning

# 6
  • Мнения: 2 908
Редувам-почти никога не давам еднаква.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
В началото давах една, докато свърши кутията. Сега ги редувам - плодова със зеленчукова например. Или само плодова с бисквитена каша.

# 8
  • Мнения: 772
Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.
и аз така.Разнообразявам с готовите каши които са в бурканчета.

# 9
  • Мнения: 1 986
  При нас 1 кутия свършва за около месец/мисля,че толкова е и препоръчителното време за консумация/,така че сменям кашите всеки месец Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Редувала съм 2 вида.3 седмици са достатъчни да свършат и двете кутий.

# 11
Редувала съм 2 вида.3 седмици са достатъчни да свършат и двете кутий.
Peace

# 12
  • Мнения: 520
И аз редувам два вида!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.
И аз така. Но ми се ще нещо да разнообразя newsm78

Ако търсиш разнообразие не давай всеки ден каша, а редувай с плодови пюрета, кисели (домашни), предни пасирани плодове с АМ, бисквити с АМ и каквото още е подходящо за възрастта ви...

# 14
Отварях една кутия и я давах нея, нали имат трайност около 4 седмици. После друга и така.
И аз така. Но ми се ще нещо да разнообразя newsm78

Ако търсиш разнообразие не давай всеки ден каша, а редувай с плодови пюрета, кисели (домашни), предни пасирани плодове с АМ, бисквити с АМ и каквото още е подходящо за възрастта ви...
А ще е проблем ли ако се дават от тези бисквити ,които са без глутен или още е рано за тях?

# 15
  • Мнения: 94
Редувам две различни каши за разнообразие.

# 16
  • Мнения: 307
Да даваш бисквитки без глутен може, но тези с глутен са поне за 6-месечна възраст.   bouquet

А ще е проблем ли ако се дават от тези бисквити ,които са без глутен или още е рано за тях?

Общи условия

Активация на акаунт