Изсветляване на кестенява коса в домашни условия

  • 29 898
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Пробвай с Палете,най-светлите им нюанси-единия номер е А-10,другия е следващия май,не се сещам как беше точно.Боя е и ще те изсветли равномерно,по-щадяща е.Няма да стане светло русо,на мен корените ми ги правеше светло кестеняви,ти щом си с боя и отдолу основата е руса предполагам че ще се получи някакво тъмно,до средно русо.Успех Peace
Ще стане едно голямо нищо! На естествената ти коса може да се получава добре,но на изсветлена и след това боядисана има голяма вероятност от страшна картинка!

# 16
  • Мнения: 4 710
Защо в домашни условия? Има фризьори  Peace

# 17
  • Мнения: 1 365
Защото съм болнични и не мога да ходя навън без придружител. Все още съм слаба... физически. Плюс това след толкова пари хвърлени по доктори, вече нямам спестявания, а искам някаква промяна...

# 18
  • Мнения: 4 710
Няма да ти стане равномерен цвета миличка, не заради друго. По-добре оптрай кестенявото и като имаш възможност отиди на фризьор, оне ще си доволна от резултата.
 Скорошно възстановяване ти желая  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 365
Благодаря ти Kasidy, правя всичко възможно, за да стана на крака.
 

# 20
  • Мнения: 1 234
Ще стане едно голямо нищо! На естествената ти коса може да се получава добре,но на изсветлена и след това боядисана има голяма вероятност от страшна картинка!
Моя приятелка се изсветлява постепенно точно по този начин.Беше боядисана в някакво кестеняво,и сега след няколко боядисвания с въпросното Палете е станало хубаво,равномерно русо.
Добре ще се получи точно ако косата е първо изсветлена,без значение дали има боя или не отгоре.На естествената ми коса писах,че става светло кестеняво,което няма нищо общо с русото.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ще стане едно голямо нищо! На естествената ти коса може да се получава добре,но на изсветлена и след това боядисана има голяма вероятност от страшна картинка!
Моя приятелка се изсветлява постепенно точно по този начин.Беше боядисана в някакво кестеняво,и сега след няколко боядисвания с въпросното Палете е станало хубаво,равномерно русо.
Добре ще се получи точно ако косата е първо изсветлена,без значение дали има боя или не отгоре.На естествената ми коса писах,че става светло кестеняво,което няма нищо общо с русото.
Не искам да споря с теб,но явно не знаеш за какво става въпрос,ако косата е била изрусявана,а после боядисана с тъмна боя и да следва пак изсветляване. Много силно изсветлените коси трябва да се третират много внимтелно и от професионалист,ако искаме резултата да е хубава коса,а не проскубана,но все пак руса.

# 22
  • Мнения: 1 234
Не искам да споря с теб,но явно не знаеш за какво става въпрос,ако косата е била изрусявана,а после боядисана с тъмна боя и да следва пак изсветляване. Много силно изсветлените коси трябва да се третират много внимтелно и от професионалист,ако искаме резултата да е хубава коса,а не проскубана,но все пак руса.
nadi_mishi ,нищо лично,нямам за цел да влизам в конфликт с когото и да било,най-малкото с теб.
Само обяснявам-явно знам какво се случва на изсветлявана,после на потъмнявана и пак изсветлявана коса,но това могат да ти потвърдят само хора които ме познават.Бях руса 3 години,хванаха ме лудите и се направих кестенява.След месец и половина боята почна да поопадва,но си седеше кестенява.Боядисах се направо с един Лореал-много светло русо-на кестенявата ми боядисана коса стана меко казано приказно-невероятно русо-но само надолу,където косъма е изсветляван преди.В корените стана жълто.Ядосах се,боядисах се същата вечер червено,което след това махнах на фризьор и станах пак руса.След всичкото това обяснение,ако приемеш думите ми за верни,защото нямам за цел да пиша неща,които не са така,ще разбереш че определено знам какво става ако изрусиш една коса,после я напрашиш друг цвят и след това ревнеш за русо,ама ти се ще да си го направиш сама в къщи,а не на фризьор.Това е.И пак ти казвам-нищо лично към теб.

Общи условия

Активация на акаунт