Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юли 2007, 19:38 ч.

Мънисто в пъпа

• 2 043
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
Сладурана  Hug Пъпа ти отдавна е сраснал скоро след раждането ти и няма как мънистото да влезе навътре в стомашната кухина, така че спокойно. Дори и да е още там мънистото нищо няма да се случи, нито ще забере нито ще се възпали. Все пак народа що обеци и диаманти си слага в него. Най-вероятно ще се обвие с кожни нечистотии /не че пренебрегвам личната ти хигиена, но това си е нормално/ и ще изпадне, макар да мисля, че е вече не е там. 

Народа се смее, но наскоро разбрах, че малко жени /за мъже да не говорим/ знаят, че всъшност отвора на влагалището не е мястото през което излиза урината. Пишкаме през малък отвор, който се намира в близост до клитора  Flutter

Shockedтова за влагалището и уринирането не оттам и аз не го знаех! интересно Mr. Green

аотносно мънистото в пъпа, мацка, не се притеснявай, няма начин да стане беля, само не се чопли повече!

# 16
  • София, център
Аурора, недей моля те!

Ако е истина това, което твърдиш, че не знаеш, припадам. Тоест, вече ме пиши припаднала....

# 17
  • София
да бе, мацка, никога не съм се замисляла откъде пикая, честно!
яко тъпа май излезнах, а Mr. Green Embarassed

# 18

Ъ, не мисля! Над 80% от хората си мислят като теб.  Mr. Green

# 19

Ъ, не мисля! Над 80% от хората си мислят като теб.  Mr. Green
Стига бе хора аз това хо разбрах на 15г Crazy

# 20
  • Варна
Народа се смее, но наскоро разбрах, че малко жени /за мъже да не говорим/ знаят, че всъшност отвора на влагалището не е мястото през което излиза урината. Пишкаме през малък отвор, който се намира в близост до клитора  Flutter

За мъжете знам. Те си мислят, че е като при тях-от едно и също място и двете. Имах две-три гаджета, които се наложи да ограмотявам. Но жените да не знаят  ooooh! Ей на това не знам какво му се казва.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт