Мънисто в пъпа

  • 3 741
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Днес ми се случи нещо ужасно Cry
Лежах си на дивана и видях едно мънисто,малко като оризово зрънце взех го и го изпуснах.Видях,че блести в пъпа ми и тръгнах да го вадя,но то сякаш отиде по навътре,тогава станах,наведох се и си разтворих пъпа,но не видях нищо да пада(а пъпът ми е  дълбок и не виждам къде свършва)Ходих до Пирогов преди малко и ме бъркаха с инструмент и тампон с йод и тази уж каза,че няма нищо,но аз не мога да се отърва от мисълта,че  мънистото още е в пъпа ми.На някой тази история може да му се стори смешна,тъпа или измислена(така си мислеха и в Пирогов на рецепцията),но аз съм много отчаяна и не спирам да плача.Може ли мънистото да влезе в организма ми и какви последствия може да има това Cry
Благодаря ви предварително и моля ви не мислете,че това е шега Cry

# 1
  • Мнения: 2 082
няма как да влезе в организмът ти-напразно се притесняваш...

# 2
  • Мнения: 126
няма как да влезе в организмът ти-напразно се притесняваш...
Да но не се вижда и не мога да го извадя Cry а ме дразни Cry Може ли да се види на ехограф или нещо такова?И дали ще може да се извади,не по оперативен път?

# 3
  • Мнения: 2 082
сигурно е паднало-не може да стои в пъпа...колкото и да ти е дълбок-или ако е така имаш много странен пъп  Simple Smile /шегувам се/ когато си погледнеш пъпа,какво виждаш.в моя не може да остане нищо скрито и затова ми е чудно

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Бебина, прощавай но и аз се посмях на твой гръб. Колко е дълбок този твой пъп, че да влезе мънисто вътре и да не виждаш дали е там?
Ако това ще те успокои-пъпът е затворен там някъде и няма как мънистото да влезе вътре в организма ти. Иначе щеше да си се изсипала досега.
На майка ми едно винтче от обица и се беше напъхало в дупката на ухото. Как е станало не знам. Един ден винтчето изчезна и майка ми свали обиците. Две години по-късно докато се къпала напипала някаква бучка в месестата част на ухото. Погледнах-винтчето. Изкарах го с обикновена пинсета. Такива ми ти работи. Идва ми наум едно решение на твоя проблем-преполагам, че си слабичка. Ако понапълнееш (или забременееш) пъпът ти ще изскочи напред и ще видиш дали има нещо там.


Сетих се и друго-помоли мъжът ти или някой друг да освети с фенерче мястото  и да погледне. Аз лично не вярвам да има нещо. Все щяха да го открият в Пирогов.

# 5
  • Мнения: 126
Днес ме прегледаха още 3 хирурзи и казаха,че няма нищо Rolling EyesКак така незнам Rolling Eyes Дано поне да е истина,защото откачих,не,че сега съм се успокоила Cry
Ами аз си бръкнах в пъпа до към 1см.И го усещах навътре,как така да е излязло Rolling Eyes Когато си погледна пъпа не мога да определя къде свършва Rolling Eyes Много ми е чудно и още не го вярвам,че е излязло Sad Лошото е,че продължавам да съм убедена,че е в мен,все пак не съм го видяла да излиза Rolling Eyes
Снощи пробвахме да осветим с фенерче и нищо не се виждаше Whistling Тази сутрин започна да ми секретира(безцветна лепкава течност)
Знам,че всичко звучи и странно и смешно но е така,днес много хора се смяха на мой гръб Cry

# 6
  • Мнения: 1 858
Съмнявам се мънистото да е още в пъпа ти пък бил той и много дълбок. Вземи се успокой! Няма смисъл да се притесняваш, каквото и да стане то вече е писано да стане и ти няма как да го промениш, за това спокойно! А секрета, за който говориш може да е защото от толкоз бърникане нещо се е разранило. Дори и да е останало там (което е невъзможно според мен) организма ще го изхвърли!
п.п. Само на мен ли не ми беше смешно newsm78?

# 7
  • Мнения: 5 183
А секрета, за който говориш може да е защото от толкоз бърникане нещо се е разранило.

И аз така мисля

# 8
  • Мнения: 1 753
Уф и аз се посмях....  Joy Извинявай!  Peace
За пъпа - не го пипай повече, че щи навлечеш някоя беля с това, което е започнало да излиза от вътре. Може да си го разранила.... АКо има някакъв проблем с мънистото организма сам ще си покаже, но според мен няма за какво да се притесняваш. Дори и да е останало в пъпа ти какво толкова? Стига да не създава проблеми....  Confused

# 9
  • Мнения: 809
Съмнявам се мънистото да е още в пъпа ти пък бил той и много дълбок. Вземи се успокой! Няма смисъл да се притесняваш, каквото и да стане то вече е писано да стане и ти няма как да го промениш, за това спокойно! А секрета, за който говориш може да е защото от толкоз бърникане нещо се е разранило. Дори и да е останало там (което е невъзможно според мен) организма ще го изхвърли!
п.п. Само на мен ли не ми беше смешно newsm78?
И на мен не ми е смешно.
Напълно съм съгласна, че секретирането може да е от толкома бърникане.
Според мънистото е паднало и не си го видяла. Потърси го пък на земята. Дано всичко е наред!

# 10
  • Мнения: 126
Благодаря за подкрепата  bouquet
Току що казах на майка ми и тя много се смя Rolling Eyes (не и казах по-рано за да не се притеснява)Смешно е,но не пожелавам на никой да се смее по такъв повод Sad
И аз мисля,че секрета е от това,че и аз и хирурзите сме бъркали.
Дано наистина организмът да го е изхвърлил Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ох, милата. От много пипане е започнало да секретира. Успокой се. И го потърси по земята, може да е там някъде.

# 12
  • Мнения: 809
Дръж ни в течение, все пак.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 126
Саня аз намерих едно мънисто ,но понеже много са ми падали от блузката,не съм сигурна дали ми е паднало от пъпа Rolling EyesУжас намразих я тази блуза и мисля да я изхвърля Rolling Eyes
Julka ще ви държа в течение.За сега пъпът ми се поуспокои и не ме дразни и боли толкова Hug

# 14
  • Мнения: 1 942
Сладурана  Hug Пъпа ти отдавна е сраснал скоро след раждането ти и няма как мънистото да влезе навътре в стомашната кухина, така че спокойно. Дори и да е още там мънистото нищо няма да се случи, нито ще забере нито ще се възпали. Все пак народа що обеци и диаманти си слага в него. Най-вероятно ще се обвие с кожни нечистотии /не че пренебрегвам личната ти хигиена, но това си е нормално/ и ще изпадне, макар да мисля, че е вече не е там. 

Народа се смее, но наскоро разбрах, че малко жени /за мъже да не говорим/ знаят, че всъшност отвора на влагалището не е мястото през което излиза урината. Пишкаме през малък отвор, който се намира в близост до клитора  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт