"захлупих" приятеля си

  • 4 690
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 942
Ами като начало спри да го променяш и го остави да е такъв какъвто е!

Не го схващам това - влюбваме се в някого и първото с което се захващаме е да променяме  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 397
започни в компания ти да пускаш"бисери" и да включваш постепенно и него в майтапите,все някой ще влезе в тона ти и той също ще се поотпусне. ако каже нещо дори не много удачно според теб-не прави забележки и не човъркай повече темата,дано постепенно забрави предишното ти отношение Peace

# 32
  • Мнения: 211
Не мисля, че си била чаак толкова влиятелна спрямо него, че да го промениш коренно. Това е почти невъзможно. Просто нещо друго се е случило. Помисли си добре каква друга може да е причината.

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Твойта работа е :"Сърби-боли , драго ми е !" Е, сега си сърбай "дробеното"!!!!! Naughty

# 34
  • София
  • Мнения: 5 726
С поред мен си в голяма грешка с държанието си към него #2gunfire.Даже и сега още да сте заедно, според мен си убила нещо и трябва да се опиташ да престанеш с претенциите си.Може и пък да вземе да се съвземе човека newsm78

# 35
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Много хубаво , че осъзнаваш какво си направила. Помисли си хубаво , дали обичаш този човек и дали искаш да си с него. И тогава сама ще се сетиш какво да направиш.
Иначе не вярвам още дълго да сте заедно. Той няма да търпи вечно това.

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
А ти знаеш ли какво всъщност искаш?
Преди скандали защото бил шегаджия, душа на компанията и др.
Сега ти е кофти и искаш пак да е както преди...
Явно човека се чуди как да ти угоди...

# 37
  • Мнения: 1 273
Ами сподели с него, какво мислиш, но едва ли причината е само в теб.

Аз пък да се похваля. Моя мъж беше затворен, като се срещнах ме, и трябваше за всяко нещо, да го юркам и бутам. Сега няма нищо общо. Станал е по напорист и контактен , аз точно обратното.  ooooh! Преди бях напориста и контактна, а сега... Явно трябва да има баланс, знам ли  newsm78

# 38
Благодаря за оказалите подкрепа за съветите.  Много пъти сме пробвали и лека полека се поотпуска, но само сред хора, които познава отдавна, много близки приятели и тогава е пак себе си. Интересното е, че като е мълчалив и хората го мислят за надменен и надут.И му се лепят доста жени де, като не им обръща внимание, но това е друга тема.
А например е седнал на кафе и някоя циганка дойде проси и т.н. той просто ще се прави, че не я вижда, няма да си отвори устата, докато аз ще я изгоня с ритници Embarassed.
Сериозно мислехме да поестим някой добър психолог, но ще видим.

За всики останали, които не спряха да леят упреци, какво да ви кажа...нямам думи. Наистина ли мислите че съм искала той да се промени така? Нима си мислите, че съм опряла ножа в гърлото, за да се промени? Просто съм му правила забележки, че не желая да ставам изкупшителна жертва на всички смехове в компанията. Признавам си, че моето поведение е с основна заслуга за сегашното му състояние...но връзката ни е изградена на базата на компромисите, тъй че не ме изкарвайте такава зла вещица ако обичате. Помолих за съвет как да подобря положението, а не за съдебен трибунал.

И още нещо, това че си мълчи пред хората изобщо не значи, че е под чехъл и че търпи някакво зверско унижение и тормоз. Повярвайте ми, ако нещо не му изнася, отдавна да ме е напуснал. Всъшност той е водещото лице в нашата връзка.

# 39
  • Мнения: 6 164
Интересното е, че като е мълчалив и хората го мислят за надменен и надут.И му се лепят доста жени де, като не им обръща внимание, но това е друга тема.

Доста си ревнива, нали?
Май това му "захлупване" е, когато сте в компания на  други жени?  Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 397
Не мисля, че си била чаак толкова влиятелна спрямо него, че да го промениш коренно. Това е почти невъзможно. Просто нещо друго се е случило. Помисли си добре каква друга може да е причината.
Не може ,ама може-с бившия  беше същото,само че аз бях потърпевшата.Никога не знаех коя реплика точно ще го подразни,ще я преиначи или намери подтекст,затова в компания предпочитах да си мълча или да подхвърлям някакви стандартни фрази.Виж без него ставах друг човек. Joy

# 41
  • Мнения: 1 426
Е та ти вече един път си го променила... Сега се пробваш втори път... После пак... Хак му е, щом се поддава на промени. Моят какъвто си беше, такъв си и остана... Много ме дразни понякога, ама поне си е предсказуем  Laughing

# 42
  • Мнения: 236

А например е седнал на кафе и някоя циганка дойде проси и т.н. той просто ще се прави, че не я вижда, няма да си отвори устата, докато аз ще я изгоня с ритници Embarassed.

Ама, душичка си ти.  Joy
Бий, циганкАта по главата, бий, бий, бий... -  имаше такава анти цесекарска песен... Mr. Green
Идеята за психолог е добра. Може да ти помогне да се пребориш с агресията. Но това няма да стане докато продължаваш да се гордееш колко си "бойна".

# 43
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

[/quote]Не може ,ама може-с бившия  беше същото,само че аз бях потърпевшата.Никога не знаех коя реплика точно ще го подразни,ще я преиначи или намери подтекст,затова в компания предпочитах да си мълча или да подхвърлям някакви стандартни фрази.Виж без него ставах друг човек. Joy
[/quote]

И за мен важи това - преди бях весела и общителна, а сега не смея нищо да кажа когато сме заедно. Обикновено ми се прави забележка,  или на ухо на момента, или след това, че съм казала нещо си и то било много тъпо, или пък неуместно или пък какво щели да си помислят хората като го казвам, вицовете, които разказвам не били смешни, и т.н. и т.н.
 И понеже спрях въобще да говоря, когато съм с него, сега съм обвинявана, че се държа недружелюбно.

# 44
  • София
  • Мнения: 971
е, дори да го РАЗ хлупиш пак няма да можеш да се сдържаш и ще се правиш на интересна.

Развалила си хубавия мъж и сега пак се оплакваш  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт