Търся добър дерматолог в София!!

  • 1 479
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 561
Момичета, на сина му от миналото лято му излезе една малка пъпка на гърба, но с времето порастна мъничко, нашия педиатър го гледа и каза - брадавица. Да, ама тази брадавица от вчера се подува и нарастна, стана червена и го сърби. Идеи за свестни дерматолози  Sad , че не знам къде да отида.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Д-р Албена Ангелова - дерматолог в 29-та поликлиника в ж.к Гоце Делчев. Стига се с автобус 76
Кабинетът й е на третия етаж.
Страхотен лекар е. На връх Великден тя единствено от 10 доктора установи от какво е алергичният обрив на сина ми и предписа адекватно лечение.

# 2
  • Мнения: 684
Аз ходих скоро заради едни бенки във Военна болница при един млад но явно доста добър лекар!
Само на частно са му прегледите но ако искаш мога да ти пусна на лични телефона му за да се чуете и отидете.
Доста бенки е махнал на мои познати но на мен ни каза че тази за която ходих нее за махане, само ако чисто естетически ми пречи тогава Hug

# 3
  • Мнения: 561
Нана, имаш ли телефони, кога приема докторката и къде точно е тази поликлиника  Simple Smile.
Лионката, давай координати, частни, държавни, все тая, искам добър лекар, с опит!!!

# 4
телефона на доктор ангелова: 0899 419 181 (работи със здравната каса)
добра алтернатива, ако не намерите ангелова, е доктор матеев: 0898 655 448 (има частен кабинет в центъра и е там всеки ден след 5; май беше 20лв прегледа)

# 5
  • Мнения: X
доктор албена ангелова страхотен специалист, поставя винаги правилна диагноза и назначава адекватно лечение.

# 6
  • Мнения: 684
Доктора з акойто ти говоря се казва Иван Литов във военна болница работи
922 6175 и 0888 682657 Ако му се обадиш той ще ти каже кога е удобно да отидете.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт