Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 196
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 196
Лейди,аз няма да казвам какво предполагам че е,но ще стикам палци,докато не кажеш окончателно ,че всичко е олрайт. Hug Heart Eyes
 Фил е половинката на моля другарката Пети,мама-ло. Wink
Фил,добре дошъл. Grinning

# 151
  • Мнения: 78
Виж сега Фил,ние всичко ще ти разкажем и обясним ама първо ти Naughty,така е редно

Мда, права си. Редно е. И така:

Татко съм на ей това дизастърче в подписа ми, на което пък случайно мамицата му е Пети.

Карам другото дизастърче в подписа ми и от линка там, на което пък се вози Пети.

32 години, 185см, 100 и кусур кила

Други размери трябва ли да прилагам?
 Joy Laughing

# 152
  • Мнения: 2 891
Виж сега Фил,ние всичко ще ти разкажем и обясним ама първо ти Naughty,така е редно

Мда, права си. Редно е. И така:

Татко съм на ей това дизастърче в подписа ми, на което пък случайно мамицата му е Пети.

Карам другото дизастърче в подписа ми и от линка там, на което пък се вози Пети.

32 години, 185см, 100 и кусур кила

Други размери трябва ли да прилагам?
 Joy Laughing

A във футболния отбор на форума играеш ли?

# 153
  • Мнения: 3 835

Други размери трябва ли да прилагам?
 Joy Laughing

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 154
  • Мнения: 620

ооооо ,а кой е ФИЛ  newsm78,моля за кратко интро Praynig

Ми аз съм си. От това по-кратко интро не можах да измъдря

Май касиерката Руска не те е докопала,щот маа гащи из Люлинско,та не ти е искала кратка (КРАТ-КА!) автобиография и 5 кинта членски внос,ама ако ще прикриваш инфо,ще скочи вноската...... Wink Laughing

# 155
  • Мнения: 505
Чакам снимки от купона, не ми се спотайвате Crossing Arms и въобще не мислете, че ще ви чета 112219349 страници  Stop

Добро утро на всички  Embarassed

# 156
  • Мнения: 3 835

ооооо ,а кой е ФИЛ  newsm78,моля за кратко интро Praynig

Ми аз съм си. От това по-кратко интро не можах да измъдря

Май касиерката Руска не те е докопала,щот маа гащи из Люлинско,та не ти е искала кратка (КРАТ-КА!) автобиография и 5 кинта членски внос,ама ако ще прикриваш инфо,ще скочи вноската...... Wink Laughing

Вход свободен! Mr. Green Wink

# 157
  • Мнения: 620
А докат говоря с Руска и човека се отчел,няма да те щавиме Joy

# 158
  • Мнения: 620

Теофилио,няма да разваляш дисциплината,хазната трябва да се пълни....и стига с таз корупция,шуробаджанавщина  Wink Laughing

# 159
  • Мнения: 2 491
Здравейте wavey

Как сте след купона? Много хубави снимкии явно купонът е бил на ниво. Аз обаче никъде не видях на Цомба тоалета, знам е за малко е отиошла на купона, ама искам да й видя тоалета пък Crossing Arms

Аз съм си в къщи днес, че малкият още дриска.

Радвам се, че Стоян се е завърнал. Тази сутрин ми стана приятно, като четях темата, точно както преди, Миленка и Алекс поднасят кафето, а Стоян уточнява с колко захар го иска-качи ми се настроението за цял ден Grinning

Мине, много съжалявам за котенцето Sad

# 160
# 161
  • Мнения: 620
Лейди,аз няма да казвам какво предполагам че е,но ще стикам палци,докато не кажеш окончателно ,че всичко е олрайт. Hug Heart Eyes
 Фил е половинката на моля другарката Пети,мама-ло. Wink
Фил,добре дошъл. Grinning

А така,като е налице резултата ще ви освободя палчетата,обаче до тогава..... ooooh! ooooh!колко ще стискате Hug Heart Eyes

Хапливке,не се тормози,разрови се из форума,все ще попаднеш на нещо,докато някой благоволи да ти даде инфо. Heart Eyes newsm51 Аз отсъствах и на купона,и вчера ...та и аз не съм гледала снимки,освен тези на Еми Hug

Гигс newsm51

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 12:07 от ladyleopard - VIPER

# 162
  • Мнения: 78
A във футболния отбор на форума играеш ли?

100 и кусур кила... къв футбол, кви пет лева членски внос...

Чакай, че ся стоплих - 5 лева член-ски внос? Вие на 5 лева ли ми го оценявате? Или 5 лева е таксата за вход? На 5 лева ли си ги оценявате? майчицееееее, ей ся ме изядоха...





Човек? Моа?  Shocked

# 163
  • Мнения: 2 891
A във футболния отбор на форума играеш ли?

100 и кусур кила... къв футбол, кви пет лева членски внос...



Мързелан  Whistling

# 164
  • Мнения: 2 829
Хапя здрасти---снимки има в другата тема--- Peace

Общи условия

Активация на акаунт