Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 198
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 835
Тео, мамиш ме в тази тема!
Все любими парчета пускаш!

Лиске за теб и Мечо! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 571
  • Мнения: 3 835

Изтрила съм едното от тия странни същества дет си ги пуснал, извинявай! Mr. Green Hug

Що ми пускаш песничките? Heart Eyes Wink Hug

# 572
  • Мнения: 75

Изтрила съм едното от тия странни същества дет си ги пуснал, извинявай! Mr. Green Hug

Що ми пускаш песничките? Heart Eyes Wink Hug

ТвоИте песнички.....?

# 573
  • Мнения: 3 835

Изтрила съм едното от тия странни същества дет си ги пуснал, извинявай! Mr. Green Hug

Що ми пускаш песничките? Heart Eyes Wink Hug

ТвоИте песнички.....?

Такваз голема тиква, трудно ша се скрие зад тоз диван, отде го изкопа бе! Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 574
# 575
# 576
# 577
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз пък сега се появявам Mr. Green
Ама май за да ви кажа Лека нощ и хубави сънчета да сънувате Laughing

# 578
  • Мнения: 3 835

Страхотен текст Цомбе! Hug Гледа ли Слави тая вечер? Hug

Емче, лека нощ, хубави сънчета и на теб! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

# 579
  • София
  • Мнения: 2 210

Абе пак изтрещях Mr. Green  Joy Joy

(ама си купих мноУ Убава рокличка днес Grinning, Тео, а кво ли питайх за къси гащи-мноУ ясно откъде ги взех Wink)

# 580
  • Мнения: 3 835

Абе пак изтрещях Mr. Green  Joy Joy

(ама си купих мноУ Убава рокличка днес Grinning, Тео, а кво ли питайх за къси гащи-мноУ ясно откъде ги взех Wink)



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

РоклА, А?  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet Joy Joy

Жестока песньовка си пуснала, мнооооого я тача! Hug Hug Hug

# 581
  • Мнения: 10 758

Страхотен текст Цомбе! Hug Гледа ли Слави тая вечер? Hug

Емче, лека нощ, хубави сънчета и на теб! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet
Гледах го, да.Имаше и още една песен, която ми хареса.Добре че една девойка пусна тема, че да не тършувам много из нета и да я търся.
да, точно текста ме грабна.
Обикновено като слушам песен се абстрахирам от музиката и чувам само текста.Затова казвам, че има някои много добри попадения в попфолка.

Емка, лека нощ мила Heart Eyes Hug

Старо е, но се попиках Joy

# 582
  • София
  • Мнения: 2 210
Абе аз казах "лека" щот мислех, че няма никой, а Реза ме черпи кафе в 18.00 и сега има да се цъкля до 3.00 поне.
И да си бърборкаме Wink

# 583
# 584
  • Мнения: 3 835
Абе аз казах "лека" щот мислех, че няма никой, а Реза ме черпи кафе в 18.00 и сега има да се цъкля до 3.00 поне.
И да си бърборкаме Wink

О

Общи условия

Активация на акаунт