Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 195
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 15 619
Гигс, като си тръгнала да черпиш, пусни ми  едно басейнче, барабар със спасител!!!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Да не се удавя, кат` скокна вътре!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 811
  • Мнения: 10 758
За мен един МЕН може ли Twisted Evil

# 812
  • Мнения: 15 619
За мен един МЕН може ли Twisted Evil
Ама липсва ми твоето АЗ!!!
Де са ония твои характерности встрани????
Объркваш ме с това фото. Naughty Naughty Naughty

# 813
  • Мнения: 2 829
Гигова - Peace Peace Heart Eyes

# 814
  • Мнения: 183
ЕХОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

# 815
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ЗДРАВЕЙТЕ ДАМИ   bouquet само се записвам Ще се включа по късно вечерта  Hug

# 816
  • Мнения: 620
ЕХОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

ОХООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

# 817
  • Мнения: 15 619
ЕХОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
ООоооооооооооо /това е ехотоооооооооооо/
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Аз си чакам черпнята. Mr. Green

# 818
  • Мнения: 2 829
Мама-ло- как си- Hug

# 819
  • Мнения: 150
Трябва да ви кажа, че всичко изчетох... Тая, дето си я мислите... Първо, досега цъках една игрица. Да знаете, че съм много як. Всички ще ви натръшкам! Матриархатични деспотки такива! Второ: за синджира, дето се връщал сам, има и друг вариант.

Друг вариант:
Един човек на полето видял герен (кладенец, ама без стени, ами просто дупка в земята). До гереня имало голям камък. Хвърлил го той вътре, за да провери има ли вода и много ли е. Имало. Тъкмо се напил и гледа - срещу него тича коза с бясна скорост, подминава го и скача в герена. "Бре!" казал си той... След малко дошъл и един селски стопанин.
- Ей, градски, да си виждал тук един голям камък? Бях вързал козичката за него...

# 820
  • Мнения: 2 891


За тези, които го пожелаха  Mr. Green

# 821
  • Мнения: 10 758
ЕХОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
Айларипиииииииии Whistling Whistling Whistling

# 822
  • Мнения: 183
КО ПРАЙТЕ МИЛИ СПАМУЛАРЧЕТА,ААААААА
АЗ ПРОБВАМ НА МОРЕТО ДАЛИ ИМА ЕХО newsm78....................АМА МАЙ ИМА
ЕХОООООООООООООООООООООООО

# 823
  • Мнения: 15 619
Трябва да ви кажа, че всичко изчетох... Тая, дето си я мислите... Първо, досега цъках една игрица. Да знаете, че съм много як. Всички ще ви натръшкам! Матриархатични деспотки такива! Второ: за синджира, дето се връщал сам, има и друг вариант.

Друг вариант:
Един човек на полето видял герен (кладенец, ама без стени, ами просто дупка в земята). До гереня имало голям камък. Хвърлил го той вътре, за да провери има ли вода и много ли е. Имало. Тъкмо се напил и гледа - срещу него тича коза с бясна скорост, подминава го и скача в герена. "Бре!" казал си той... След малко дошъл и един селски стопанин.
- Ей, градски, да си виждал тук един голям камък? Бях вързал козичката за него...
Чета, че си изцъкал една тигрица и се чудех как става тая работа..., опс видях сега игра било...
Стоенчо, приказката ми се ареса!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама к`во е общото с матриархата, бре??? Laughing
Че лошо ли ви беше при матриархата, а???
Сега сал отговорности на крехките ви мъжки плещи!!!
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling


 

# 824
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Гигс, 10х
Луне, ето един Wink
Лори, ехооооооо Hug

Общи условия

Активация на акаунт