Шампоани SERI?

  • 12 106
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Някой ползвал ли е шампоани SERI и доволен ли е от тях?Препоръча ми ги моята фризьорка/този за мазна коса конкретно/,но като че ли се колебая между тях и KERANOV.

# 1
  • Мнения: 128
Никой ли не е ползвал тези шампоани?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
Моя позната беше дала много добри отзиви за тях, но никъде не мога да ги намеря да си купя.
Често засичам дистрибутора им из града, най много да го спра на някое кръстовище и докато не ми даде шампоанче да не го пусна да си ходи  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 313
Не съм с положителни отзиви от серията  на  Seri. Преди време ги бях пробвала. Дали не подбрах правилно продуктите или не са подходящи за мен незнам. Определено от Keranove серията бях по - доволна. 

# 4
  • Мнения: 1 111
 Аз недоволна клиентка от тези шапоани не съм срещала, напротив, все повече започват да се търсят и най вече сериите за мазна и боядисана коса.Смятам и аз да ги пробвам. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 17 402
ПО принцип са им добри нещата. За мен Керанов са боклуци абсолютни. Bubuto, провери на Чаталжда в големия магазин до кроасаните  Браво. ЗА шампоани не съм сигурна, но там продават продукти на Сери.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 535
ПО принцип са им добри нещата. За мен Керанов са боклуци абсолютни. Bubuto, провери на Чаталжда в големия магазин до кроасаните  Браво. ЗА шампоани не съм сигурна, но там продават продукти на Сери.

Благодаря ти много!!! Ще проверя задължително  Hug

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз имам Сери за боядисана коса - много съм доволна  Party има и мн готин аромат
Керанов не са чак толкова добри, да не кажа по-лоша дума Crossing Arms  Naughty

# 8
  • Мнения: 128
SERI имат професионална и непрофесионална серия.От коя сте ползвали и сте доволни?

# 9
  • Мнения: 1 111
  Е те професионалните дето ги ползват фризьорите са по 1 литър и 3,5 л.Едва ли за тях става дума.

# 10
  • Мнения: 128
Тук в Ст.Загора има от професионалната серия флакони големи колкото и другите-200 ml.Струват около 8.50 лева

# 11
Аз имах една тяхна маска за коса,много съм доволна и миришеше страхотно-на ягодка   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 631
Оф..., аз още ползвам един от шампоаните на SERI, мисля, че за суха коса... Нищо особено  Crossing Arms. Ако си купя шампоан с коприва или яйчен, като че ли ще ми се отрази по-добре  Crazy Нямам търпение да свърши...
Но пък може тези за боядисана и мазна коса да са по-добри....  Thinking
 Peace

# 13
  • Мнения: 313
Фризьорката,  при която ходя ми е близка и ми даде да пробвам от тези, които използва в салона. На фона на Фито и Дюкре, които използвам от много години тези изобщо не ми допаднаха. Keranove съм пробвала ето от този вид http://www.eugeneperma.com/site3/photos/KRNMgyNutrition_Reparation.jpg. ( понеже не разбирам изобощо френски, надявам се, че не съм ги объркала, става дума за серията за суха коса )
Моя приятелка ми ги донесе от Франция. Определено бях по-доволна от тях.

# 14
  • Мнения: 5 539
Аз имам Сери за боядисана коса - много съм доволна  Party има и мн готин аромат
Керанов не са чак толкова добри, да не кажа по-лоша дума Crossing Arms  Naughty
И аз така Peace

Общи условия

Активация на акаунт