Предстои ни операция -моля ви за инфо

  • 813
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте, моля ви за малко инфо.На 25.07 ще ни слагат макарички/тръбички/ .Много се притеснявам Cry .Операцията ще бъде във ВМА при д-р Златанов -някакви отзиви за него.Имам доста въпроси и ще се радвам ако някоя мама,преминала по този път се включи и ми помогне.Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има доста изписано.
Виж в закованата тема за 3-тата сливица.

# 2
  • Мнения: 43
незнам защо и на нас ни казаха да ни сложат тези макарички.Ние нямаме проблем с третата сливица, а това което изчетох при повечето деца проблема идва от третата сливица.И още при нас ушенцето тече ,защо са ни тогава тези макарички ?доколкото разбрам от тук ,,че се слагат когато течноста не може да изтича .Оххх незнам ще се побъркам вече ,от миналата година ни тече ушенце е не постоянно де. Спира от време на време,като се разболеем или имаме хрема пак почва.Правили са ни парацентеза ,имаме си сега дупчица ,която след това хронифициране на отита не може да се затвори и затова тече.И според специалистите пластика не може да се направи трябва да спре да тече ухото поне за 5,6 мес.Затова сега ще ни сложат тръбичките като разширят дупчицата за да можело да изтича по добре/понеже тази била малка/ и капките които е слагаме да си отиват точно на мястото Rolling Eyes.Неезнам толкова съм объркана и притеснена newsm45, а и май доста объркано пиша. И понеже не срещнах нито един подобен на нашия проблем ,затова реших да питам.Благодаря ви предварително   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 673
МНОГО ДОБЪР ЛЕКАР!! Оперира дъщеря ми! и като човек е страхотен, за екипа, апаратурата и всичко останало - нямам думи. Peace

# 4
  • Мнения: 43
Благодаря ,за отговора.Дано се включат и други мами с  някаква информация Hug

Общи условия

Активация на акаунт