магазин Хиполенд

  • 17 506
  • 113
  •   1
Отговори
доволни ли сте мами от магазин Хиполенд,  в събота бях там търсих подарак и останах  разочарована

# 1
  • Мнения: 10 982
Когато ходих за първи път, бях бременна и ми се стори, че има от всичко по много. Следващото ми посещение беше 2 месеца след раждането и тогава видях нещата в по-друга светлина.
На пръв поглед има много неща, но като тръгнеш да търсиш нещо излиза, че съвсем не е така. Когато избирах количка в наличност имаха само от най-обикновенните. По-скъпите само по каталог. За бебешките дрешки 0-6 м. - почти нищо, освен ританки и комплекти за изписване. Но за сметка на това имаха много и хубави дрешки за кукли.  Shocked
Виж, играчки има много и най-различни.

# 2
  • Мнения: 701
Ами аз се разочаровах доста!Разглеждайки сайта им бях останала със съвсем друго впечатление.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
Като цяло съм доволна от магазина, по-големите покупки (кошарка, столче за хранене, количка)за госпожицата ни са от там. Но за дрехи и обувки не може да се разчита - изборът е ограничен.

# 4
  • София
  • Мнения: 790
Наистина имат много играчки. Но от дрехите аз лично не съм доволна. Никак не са качествени, пък и няма разнообразие. Влизаме да разгледаме,Рали обича да ходи там, но в повечето случай си излизаме с празни ръце или с някаква дребна играчка.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз не съм впечатлена,за магазин с тези големи размери можеше да има по-голям избор.Чувала съм познати които са недоволни и от обслужването.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Отвратителен магазин с отвратително обслужване/за магазина във В.Търново поне/

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Във Варна Хиполенд е наполовина празен, избор има най-много на играчки и като гледаш цените, оставаш с впечатление, че ще купиш нещо по-качествено newsm78. Парадоксът е, че всъщност с малки изключения, същите играчки ги има на доста по-ниска цена (дори когато пазаруваш на дребно) в складовете за китайски такива. За обслужването - какво да кажа, където се обърнеш продавачи, пък или не знаят или ... , абе въобще не са ентусиазирани да продадат нещо.

# 8
  • Мнения: 10 982
Отвратителен магазин с отвратително обслужване/за магазина във В.Търново поне/

Да, аз говорех за този в МОЛ-а.

# 9
  • Мнения: 6 164
Доволна съм. Какво те разочарова?

# 10
  • Мнения: 711
Аз съм ходила само в този, който е в Сити центъра и аз не съм особено очарована. Някакси не ми се струва добре подредено ли, де да знам  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз съм ходила само в този, който е в Сити центъра и аз не съм особено очарована. Някакси не ми се струва добре подредено ли, де да знам  newsm78
ако отидеш в този който е до Метро Люлин ще останеш още по-разочарована

# 12
  • София
  • Мнения: 1 424
въобще не ми хареса - хем разхвърляно, нагъчкано и беден асортимент Sick

# 13
  • Мнения: 741
И аз не съм доволна,а персонал изобщо не е наясно какво продава

# 14
  • Мнения: 8 505
Посредствен магазин,не предлагат нищо кой знае какво.Дрехи не съм купувала (не ми е харесало нищо),а играчките-на пръв поглед са много,но ако търсиш нещо определено се оказва,че почти няма избор.

Общи условия

Активация на акаунт