магазин Хиполенд

  • 17 528
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Аз специално съм много доволна от магазина им в Пикадили, Бургас. Имам супер играчки за дъщеря ми от там. И всичко досега ми е качествено. Освен това останах доста очудена, че държат по ниски цени от Метро например.
Тази пързалка

в Метро е 162 лв, аз я купих от Пикадили за 135. Отделно за рождения ден на дъщеря ми бащта ми й купи невероятна къщичка,

която също беше с около 40 лв по-евтина от същата в Метро. Верно е, че има и китайски боклуци, но в същото време има и супер неща. Музикалната маса на Чико също от там я взех. В магазините в моя "китен" град даже не бяха чували за нея.
И съм попадала все на мили момичета и момчета там!
Това е положението, аз съм доволна!  Grinning
Сега моля от Хиполенд на лични да ми поискате данните, за издаване на карта с отстъпки и бонуси за верни клиенти!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не съм доволна, ама хич  Crossing Arms
Не са коректни. Преди два месеца купихме от там на дребната двуетажна дървена къща, с пълно обзавеждане на 4 стаи - кухня, баня, спалня и хол. Великолепни миниатюрни мебели.
Да, ама само на макета в магазина  Close Кутията вкъщи беше с 2 стола, маса и счупен диван  Confused.
Добре че пазех касовата бележка, върнаха ми парите на секундата, с нацупени физиономии, все едно аз съм ги изработила. А обяснението беше "Ми така ги произвеждат вече".

# 47
  • Мнения: 705
Доволна. Имаме доста покупки от този в Скай сити - София. Повече харесвам играчките в Хепиленд - скъпи са, но ги харесвам. Не съм купувала още, детео ми е малко за повечето.

# 48
а бе вие хора няма ли с кво друго да се занимавате, само плюете, това не ми харесва, онова не ми харесва... Щом сте се захванали въобще да пишете по тази тема, значи все пак детските хипермаркети Хиполенд са ви впечатлили по някакъв начин. Дали с добро или с лошо, няма значение. Щом се споменава това е добре. Правите безплатна реклама на магазина, защото който и да прочете вашите мнения, малко или много ще се заинтригува и ще посети Хиполенд. А това е добре за мен, защото щом шефа е доволен и служителите са доволни. Мамчета, приятен ден! Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 045
Ами какво да кажа ... Купих комплект за изписване на Бебето за 67 лв и след няколко дни го видях на две места на цена 44 лв  Shocked То бива надценка ама са се поуляли нещо  Naughty

# 50
  • Мнения: 2 018
а бе вие хора няма ли с кво друго да се занимавате, само плюете, това не ми харесва, онова не ми харесва... Щом сте се захванали въобще да пишете по тази тема, значи все пак детските хипермаркети Хиполенд са ви впечатлили по някакъв начин. Дали с добро или с лошо, няма значение. Щом се споменава това е добре. Правите безплатна реклама на магазина, защото който и да прочете вашите мнения, малко или много ще се заинтригува и ще посети Хиполенд. А това е добре за мен, защото щом шефа е доволен и служителите са доволни. Мамчета, приятен ден! Mr. Green

 CrazyТи ме разби, ами нали ще го посетят хора, които не са идвали в магазина ти! Ама знаеш ли колко малко са това! И въобще има ли още? Това което твърдиш важи, но за някой непознат магазин! А Хипо, вече всички го знаем!  Joy Ето това вече си е антиреклама скъпа!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 456
Ходили сме в Сити Центъра.
Наистина имат доста играчки, но обслужването е ужасно. Регистрирах се и получих картата им за отстъпки, но така и не разбрах на кой етап ще започна да пазарувам с отстъпка.
Ако се вгледаш можеш да откриеш нещо и при спалното бельо.
Аз от там купих доста красив обиколник от четири части.

# 52
  • Мнения: 311
Като цяло  съм доволна!Единствено там намерих 2 бр. столчета за кола в наличност, навсякъде все по една бр. от всичко!ходила съм в бургаският,в.търновския и варненския/от където ги взехме/.Особенно в Търново няма кой знае какъв избор,в София може .Вярно че има страшни обувчици на бенетон.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 750
muzka1, в Сити центъра няма Хиполенд. Може би имаш предвид Скай Сити ?!?

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Купували сме само играчки от там ,предварително се обадих да питам дали има това,което търся.Ами намерих,а никъде другаде нямаше. PeaceТ.е трябва да съм доволна. Hug

# 55
  • Мнения: 454
Аз съм поредната не особено доволна от Хиполенд. Ходих няколко пъти и така и не успях да си купя нищо. Персоналът не е особено заинтересуван да обяснява кавото и да е, още повече, че и не знаят много за стоките, които предлагат. Изобщо не останах впечатлена и след първото посещение, което беше специално за този магазин, влязох неколко пъти случайно, но нищо. Да не говорим за прословутите им карти за отстъпка, която така и не получих, но май не бях само аз. В София вече си има 3 любими магазина и изобщо не се занимавам да обикалям, защото знам какво мога да намеря там и какво обслужване ще получа.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 688
Ооо това за картата такава глупости беше.Регистрирах се за въпросната такава преди нова година,е още ч чакам.До колкото разбрах намалението било минимално.....

# 57
  • Мнения: 927
Аз пък си получих картата и си ползвам намалението. Доволна съм и от обслужването.
Едно само не мога да разбера от написаното дотук - кой магазин ви харесва, след като този ,а и доста други, за които са отваряни теми, не задоволяват нуждите на една средностатистическа майка  newsm78
Обективно погледнато, за стандарта и размерите на БГ, хиполенд е доста сносен магазин.

# 58
  • София
  • Мнения: 771
Обективно погледнато, за стандарта и размерите на БГ, хиполенд е доста сносен магазин. [/color]

Наистина може да се нарече сносен, както и всички останали. Няма магазин, който да се хареса на всички клиенти. Друг е въпроса дали в една тема за конкретен магазин преобладават положителните или отрицателните мнения. В тази тема определено се забелязва тенденция от мнения и за четящите е полезна, защото могат да си направят някакви изводи. Още по-полезна би била, ако хората, имащи нещо общо с този магазин, взимат критиката предвид. 

# 59
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Още по-полезна би била, ако хората, имащи нещо общо с този магазин, взимат критиката предвид. 

Ха, дано! Но госпожата, която писа по - горе, даже е доволна от критиките.

Общи условия

Активация на акаунт