Бременна на Плаж

  • 16 975
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
Аз ходих в 5м до Турция, не виждам защо да не отидеш ако няма забрана за пътуване от лекаря  Peace
Ползвах си стария бански - пък и не ми изглежда отблъскващо да видя бременна на плажа. Е, стига да не е прекалила с хапването "за двама"  Wink

# 16
  • Мнения: 469
Миналото лято ходихме около 30 пъти на плаж.
Все пак морето калява,а пък дъщеря ми има нужда.
Разбира се сутрин рано или следобед за да не е силно слънцето.Не съм се пекла,само под чадъра и в морето.
А за формите не съм се притеснявала особено.На който не му харесва да не гледа.

# 17
  • Мнения: 2 897
маската на бременността са петна по кожата.

 Peace
Главно по лицето-т.нар пеперуда-с такава форма е пигментацията.

# 18
  • Мнения: 4 555
В 7-ми месец съм и преди 1-2 дни се върнах от море. Бих стояла и цяло лято, ако нямаше да ми е толкова скъпо.
Ходех си на плаж всеки ден, изпекох се хубаво навсякъде, включително корема, плувах си най-спокойно, даже се опасявам, че се застоявах малко повечко във водата (по 2 часа на влизане).
Нямах никакъв, ама никакъв проблем.
Появиха ми се няколко лунички на носа, но в моя случай това е повод за дива радост, защото са ми голяма мания. Като малка си ги рисувах с фулмастер, надявайки се да изглеждат естествени  Joy Така че сега логично се надявам да не ми се махнат след раждането, но и да се махнат, ще им се порадвам, докато ги има Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 539
Вчера цял ден бяхме на плаж. Преди това имам още 4-5 бани.
Щом се чувствам добре, защо да не ходя.
Изглеждам много добре като за бременна, само едни 7 кила тумбак и понаедрял бюст, на другите места нищо не съм качила.
Вчера даже поплувах малко навътре в морето, супер беше Peace

# 20
  • Мнения: 4 496
И с тримата ходех,но не се излагах пряко на слънце,страх ме беше от петна  grinning039

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, ходех докато бях бременна

# 22
  • Мнения: 1 951
Да, ходих на море докато бях бременна. По нищо почивката не се различаваше от предходни лета  Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 102
И аз ходя на плаж сутрин от 8.30 до 11ч.Е, съобразявам се повече с това да не изгоря и седя малко повече на сянка.Но иначе си се къпя без проблем.И около мен всеки път имаше още няколко бременни.Дори имаше и бъдещи мами без горнище на бански  newsm78
Според мен е полезно всичко, което носи удоволствие на бъдещата майка, но без да се прекалява разбира се.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Момичета,а с цял бански ли бяхте или с половинки?Аз ще ходя на море август,тогава ще съм в 5-я и мисля да си ходя със стария ми бански,който е с горнище и долнище.Виждала съм редовно така на плажа бременни момичета и никога не ми е ставало неприятно,даже напротив,но какво ли ми пука?

# 25
  • Мнения: 4 784
Ходих, само че преди обед или късен следобед.

# 26
  • Мнения: 8 769
Аз така и не бях особено много бременна през лятото, за да се чудя дали да ходя или да не ходя на плаж.
Вчера обаче, видях една бременна мацка наплажа-много добре изглждаше момичето, не знам в кой месец беше, но корема като на 6-7 месец приличаше.
Тази жена се пържи доста на слънцето, честно да ви кажа чудя се как издържа.  newsm78 Аз, която не съм бременна стоях на слънце има няма 30 тина минути.... Да не пропусна-дойдоха баш във върлото слънце-в 11:30 ч......

Това, което обаче ми направи по-скоро неприятно впечатление-беше с прашки. Е хубаво, не е дебела, даже много добре беше за бременна...ама все пак, нямаше тяло на манекен....дупарата така или иначе беше поусвоила някой и друг килограм...Та естетически не беше особено привлекателна гледка изотзадзе... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 555
Та естетически не беше особено привлекателна гледка изотзадзе... Mr. Green
Е, какво от това!? Не знаех, че на плажа пускат само след конкурс за красота  Thinking
Аз пък последните два дни все се засичах с една 70 годишна баба. Също не беше най-яката гледка на света, ама аз ли трябва да й кажа дали да се показва на плажа или не? Или пък мъжете, дето са отишли да зяпат мадами? Или някой друг?

Мацката може да е искала да си опече задника, не да покаже на всички колко и е хубав. Щото ако не е хубав какво - като в арабските страни - от глава до пети в черно.
Между другото, една точно такава арабка имаше на плажа последните дни.

# 28
  • Мнения: 8 769
Та естетически не беше особено привлекателна гледка изотзадзе... Mr. Green
Е, какво от това!? Не знаех, че на плажа пускат само след конкурс за красота  Thinking
Аз пък последните два дни все се засичах с една 70 годишна баба. Също не беше най-яката гледка на света, ама аз ли трябва да й кажа дали да се показва на плажа или не? Или пък мъжете, дето са отишли да зяпат мадами? Или някой друг?

Мацката може да е искала да си опече задника, не да покаже на всички колко и е хубав.
Споделям мнение, че е грозно.
На теб какъв ти е проблема?

# 29
  • Мнения: 1 919
абе аз не съм ходила още-не ми понася топлото,но ако се чувстваш добре мисля, че няма проблем! Peace

Общи условия

Активация на акаунт