Свински бъбреци-- помогнете

  • 2 071
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Момичета, моя мъж вчера е купил два килограма свински бъбреци. да ама аз такива неща не готвя, защото не ям.  Моя мъж каза, че помнел, че се накисвали в оцет. Ама не бил сигурен   ooooh!
Искал да му ги направя за вечеря. Нямам нищо против, само че не знам как.  Blush
Моля ви дайте идейки. Да ги панирам или изпържа. Може ли на яхния. В какво да ги потопя-- имам оцет, но пък и имам и бяло и червено вино. Та се чудя дали не е по добре в тях  newsm78
Моля, моля... Praynig


п.п. А аз се имам за добра готвачка, пфуууу[/size]  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 032
С рецепта не мога да ти помогна, но си спомням че баба ми навремето винаги ги накисваше за няколко часа в оцетена вода. Правеше ги с доматен сос, но дали предварително се варят не помня.

# 2
  • Мнения: 237
Виж тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138028.0.Изкисвала съм ги в маринатата на pep-4o, а след това ги панирах .

# 3
  • Мнения: 11 747
Накисвам ги за поне 2 часа в студена вода + оцет (малко) - идеята е да се отмие кръвта.Цялата вода става кървава.После ги измивам добре.
Сварявам ги,ако имаш тенджера под налягане - става бързо,ако не в нормална тенджера,ама отнема време.
Аз после си ги нарязах на парчета и ги запържих с лук,пипер(чушки),може домат,гъби,подправки,малко като яхния (кавърма),добавих и малко вода.И така,хубаво става.
Жалко,че нямам снимка да покажа.

# 4
  • Мнения: 1 273
Благодаря ви   bouquet

Аз ги накиснах във вино днес. И сега ги задушавам, моя мъж така ги предпочитал. На яхния не са му вкусни  ooooh!
Аз лично мислех да ги направя като pina. Много вкусно ми звучат. ММММММ Mr. Green
Мисля си за гарнитура пържени картофи. Колко лесно  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 11 747
Сега прочетох инструкциите на pep-4o,и искам да кажа,че аз ги купих цепнати и имаха чист вид,не миришеха.Аз както вече казах си ги накиснах,но не за толкова дълго 6-8 часа.Резулата беше доста добър! bowuu
Аpv,дано са доволни в къщи! Peace

# 6
  • Мнения: 1 273
Доволни-недоволни, това е!  Mr. Green Другия път сам ще си ги прави иначе, или ще ги ядем по твоята рецепта  Laughing

п.п. Иначе и той ги е взел цепнати , с чист вид и не миришещи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт