Хотел Верис, Слънчев бряг

  • 2 877
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Мили мами,
днес само ви досаждам с разни хотели, но вече резервирах за въпросния хотел чрез агенция Солвекс-утре плащам.
И понеже офертата е много добра и мъжът ми се е заинатил, че сигурно има някаква уловка, пиша тук. Някой ходил ли е и може ли да сподели впечатления за хотела, пък и за агенцията.
 

# 1
  • Мнения: 768
 Каква е офертата....пусто любопитство Embarassed
 Миналото лято един познат швед и група негови приятели бяха резервирали за хотел в Слънчев бряг, обяснявах аз колко е хубаво и прекрасно, но накрая се оказа, че въпросният хотел изобщо не е построен - в шведския им сайт от агенцията имаше компютърен макет на хотел....Е, после ги бяха настанили в друг хотел, но едва ли ще дойдат пак.

# 2
  • Мнения: 128
http://www.solvex.bg/?AC=34&CITY=2&T=1&ORD=2&ASC=

Ето тук е офертата. Пише, че е нов хотел и ти сега доста ме разтревожи.
  newsm78
Дано се включи някой, който е бил там.
Айде побут,,,

# 3
  • Мнения: 768
Разгледах, струва ми се, че не е измама - на снимките хотелът си е истински, а е по-евтин, защото е в по-гадната част на Слънчев бряг.

# 4
  • Мнения: 128
Какво ще рече по-гадната част.
Питам тъй като никога не съм ходила там. Ще ни е за първи път.

# 5
  • Мнения: 768
 Да не те стреснах  Grinning , не е толкова зле. Ще се опитам да ти обясня - центърът на курорта е около хотел Кубан - на картата се вижда - най-високата сграда, самия Слънчев бряг условно се разделя от главния път на предна и задна част, този Верис като гледам е на нивото на Кубан, но се пресича пътя и се ходи още може би 15тина минути, районът там моя малкия го кръсти Илиянци - сергии с турски стоки, наоколо има стари общежития, в които общо взето спят работещите там. Плюс е, че най-евтиния, вкусен и посещаван ресторант е съвсем близо, минус е, че до плажа ще трябва да ходите вероятно пеша, написали са 500 м, но по права линия плажът не е особено широк и е доста населен, ако сте фенове на дългите разходки по брега, като нас, бихте могли да ходите по-надолу, където е много по-добре.

# 6
  • Мнения: 128
Фиорела, къде е това по-надолу, ще ме упътиш ли.
Ако хотелът и храната са добри мястото ще го преживеем някак си. Пък ако си намерим и хубав плаж-ехее... Може ли да се ходи и с кола
А какъв е този евтин и хубав ресторант-плащаме си закуска и вечеря, но не е зле да се информирам за черни дни.

# 7
  • Мнения: 768
 Според мен плажът е най-хубав и спокоен зад Фрегатата - старо култово заведение, всеки ще ви упъти, наоколо няма хотели. Ако сте с кола, дотам ще ви е лесно. А ресторантът...не съм сигурна как точно му беше името...Джонито или нещо такова, но няма как да не го видите - големичък е и отпред обикновено чака огромна опашка за маси, иначе голяма пица беше от порядъка на 4 лв ...това като ориентир и другите неща са на добри цени.

# 8
  • Мнения: 128
Много благодаря за наистина полезната информация,
 bouquet

# 9
  • Мнения: 768
Моля, моля и за друго, ако се сетиш питай.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Как се казва ресторантът, който е наблизо?

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 9 398
Ние мислим да резервираме днес точно този хотел за август месец. Laughing

Колежки на мъжът ми са го препоръчали, били са сега там на почивка и са останали много доволни.
Офертата е на промоция в момента и наистина звучи много добре. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 9 398
Мъжът ми ве4е е ходил в агенцията и е направил резервация за 2 двойки стаи. Mr. Green
Нямали апартаменти и тройки стаи, а ние все пак 2 деца ще водим. Wink

Сега умуваме, кой още да вземем с нас, че да ги дундурка и двамата. Joy Mr. Green
Плащало се още някаква курортна такса-10 лв на човек на място.
Това е, което знам за сега. Hug

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Как се казва ресторантът, който е наблизо?

Мерси, ще го пробвам!! И аз съм във Верис, като гледам доста сме Simple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт