No comment - да не се гледа от чувствителни хора!

  • 2 574
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 315
Без коментар за това какво си позволява полицията в милата родина.

http://dnes.dir.bg/2007/07/09/video1868641_0.html

Започвам да се отчайвам, а се считам за непоправим оптимист  Confused.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Ужас  Cry Нищо не мога да кажа след това, което видях..

# 2
  • Мнения: 1 079
Такива гледки не са приятни .Обаче в други страни полицията стреля на месо .
И като всичко в нашата мила родина и полицията ни е извратена ,няма как .

# 3
  • Мнения: 457
Ами нямам думи! Докато гледах и се сетих за бития журналист от полицията на делото със свидетелят Маджо. Оня министър дето е бил толкова приятел с Маджо, колкото и носел бели чорапи, отричаше да е бит журналиста от полицията. Оказа се, че е бит заради един престъпник, пазен от полицията. Този министър трябва да си поеме отговорността за престъпленията вкл. и бездействията на полицията в много тежки и наболяли случаи. Ей, ама са мафия голяма!

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 19:09 от Binito

# 4
  • Мнения: 7 837
Обаче в други страни полицията стреля на месо .

Да, при нас. Форумката Стефани ще ви обясни това, тя ври и кипи в тукашната полицейска среда и беззаконие.
Ей на, тая сутрин за добро утро, пак са застреляли 1-2-ма.

# 5
  • Мнения: 6 315
Обаче в други страни полицията стреля на месо .

Сигурно стреля, но не и произволно. Кейси, бъркам ли?

Защото съм била свидетел на това как полицаи пребиха едно момче на студ. протести 96-97 година без то да прави нищо незаконно (пееше момчето). Пък после всички знаем какво се случи Rolling Eyes.

П.П. А за този миньор бяха казали, че сам си е удрял главата в тротоара - мда, личи си колко сам. Като му скачат отгоре...

# 6
  • Мнения: 7 837
Марги, не знам. Аз отдавна не се влияя от холивудски екшъни.

# 7
  • Мнения: 2 253
И тук си има келеши Маргарита...Февруари месец,полицай ( не по време на служба),пребива една барманка,понеже отказала да му сервира още алкохол....даваха репортажа...то не бяха ритници,то не беше чудо.....

# 8
  • Мнения: 4 806
полицаите са хора, като всички останали
проявяват жестокост - следва да има наказание
вайкането трябва да е, ако такова не последва

# 9
  • Мнения: 1 079
Ми аз пък съм била свидетел как мутри се гаврят с полицаи .Как полицаи се гаврят с "престъпници".И тнт по веригата надолу и нагоре .Истината ,къде е в крайна сметка ? За мен в това ,че закони има но не се използват ,умишлено .
Колкото до екшъните впечатленията са ми от риалити тв и толкова .

# 10
  • Мнения: 690
Да, днес министър  Петков се хилеше, като селяндур. Ама то така трябва!! Явно си го заслужаваме. За другите държави не знам. Но министър Петков, отдавна не му е мястото във власта.  ooooh!

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На клипа видях, как полицаите предупредиха този човек да не обижда - съвсем мирно.
След това видях как този гражданин се опита да скъса ризата на единия полицай.
И накрая трябваше да го милват ли?
Когато искаха да му служат белезниците - той се опъваше и въртеше, затова му удариха главата.
Освен това и протестът не е бил разрешен.
Мен не са ме били полицаи, защото не им противореча, но някои се мислят че са над закона и нямат и капка уважение към полицията. Точно това видях на този клип.

# 12
  • Мнения: 6 607
Аз ли нещо не съм добре ама не видях полицейско насилие ,а хора които изпълняват служебните си задължения .
Чак се чудя на съфорумките ,които "нямат думи след този ужас ,който са видели" дали не преиграмват малко newsm78
И, хич не съм фен на ченгетата ама хич ,но обичам да съм обективна , а не по инерция да тръгвам да защитавам "уж" по-слабите.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Няма да защитавам никой, само ще кажа, че видях българското знаме - стъпкано и кърваво....

# 14
  • Мнения: 6 315
Чак се чудя на съфорумките ,които "нямат думи след този ужас ,който са видели" дали не преиграмват малко newsm78

Аха, правя се на ощипана мома.

Ясно е, че навсякъде стават такива неща, но се съмнявам някой да поеме отговорност в случая. Нищо, че според някои няма за какво...

Общи условия

Активация на акаунт