кой си купи СПИСАНИЕ GRAZIA?

  • 4 258
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Подаръка е чанта http://www.bgphoto.net/photos/1005/o633197052053892933.JPG
Но кога горе-долу излиза като дата newsm78

# 31
  • Мнения: 1 952

 newsm09

Не може да бъде, Грация с чанта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 661
Подаръка е чанта http://www.bgphoto.net/photos/1005/o633197052053892933.JPG
Но кога горе-долу излиза като дата newsm78
ама тези май са от стар брой  newsm78

# 33
  • Мнения: 4 451
Точно 2 пъти съм се изкушила да си купя списанието. Първият път заради единчасовник, на който каишката се скъса на вторият ден. Confused А вторият път, заради една тениска, нея още я нося, здрава излезе. Mr. Green А новите чанти изглеждат сладки. Списанието като четиво не ми допада, но и този път може да се прежаля.

# 34
  • в Низината
  • Мнения: 705
За пръв път ще взема и аз да си го купя Whistling Харесват ми чантите в този брой.

# 35
  • Мнения: 1 167
Ако някой си е купил вече броя за мес.Август нека каже и ако може да снима какви са подаръците за следващия септемврийски брой?

# 36
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз го купих. Взех си това с розовата чанта и после почнах да се чудя дали пък другия цвят няма да ми подхожда повече. Ама няма да си купувам второ. Самото списание е  Sick
Не можах да видя къде обявяват подаръците за следващия брой

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
На мен свекьрва ми ми подари списанието с бялата 4анта сьс зеленият кант. Не е лоша за плаж.
Отзад на предпоследна страница е показан подарькьт за следващият брой - няма да повярвате - 4АНТА!  Mr. Green Но този пьт е като малко сак4е в розово и 4ерно /или тьмно сиво newsm78

# 38
  • Мнения: 572
Аз го купих. Взех си това с розовата чанта и после почнах да се чудя дали пък другия цвят няма да ми подхожда повече. Ама няма да си купувам второ. Самото списание е  Sick
Не можах да видя къде обявяват подаръците за следващия брой
Подаръците ги има някъде на последните страници на списанието.
За следващия брой е предвидено да има сакове-черен и розов.

# 39
  • Мнения: 1 167
А може ли някой да пусне снимки на тези сакове!

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз имам от саковете на Грация от миналата година. Черен и зеленикав. Много съм доволна. Нося ги често ( като ежедневна чанта), защото обичам големи чанти. Но сега ме мързи да правя снимки  Naughty

# 41
  • Мнения: 1 167
хайде моля нека някой да  снима подаръците за следващия брой моля Simple Smile  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 313
хайде моля нека някой да  снима подаръците за следващия брой моля Simple Smile  bouquet
            Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 216
Аз също искам да ги видя и ако ми харесат да си купя.

# 44
  • Мнения: 262
Аз в събота мога да сканирам страницата на списанието , но чантите ( сакчетата ) не са нещо особенно.

Общи условия

Активация на акаунт