Зачеване в първия ден на цикъла?

  • 9 905
  • 23
  •   1
Отговори
Може ли да бъде заченато бебе в първия ден от месечния цикъл?

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 00:19 от Доня Туфиня

# 1
# 2
кой знае? всичко е възможно. Ходи ли на лекар? Може да не е било истински цикъл а само прокървяване.

# 3
цикъла е истински, на точната дата, това е сигурно

# 4
  • Мнения: 711
Чувала съм за такива случаи, така че смятам че е възможно, колкото и невероятно да звучи.  Peace

# 5
  • Мнения: 724
Случаи има много и то най различни.Защо да не може всичко е въжможно според мен. Naughty

# 6
  • Мнения: 1 733
Ами може, макар вероятността да е минимална, все пак я има!

# 7
  • Мнения: 6 164
По всяко време може, но такива случаи са редки.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
Теоретично -не,защото овулацията е 12-13 ден от цикъла,но имам позната гинеколог и щом тя казва,че" всичко е божа работа" в нейната професия-нищо не се знае.Дано да е това,което ти искаш! Hug

# 9
Аз също си мисля че може,защото при някой оволацията може да настъпи дори и по време на месечния цикъл!Всичко е възможно!!!!

# 10
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Напълно възможно, по всяко време може, макар и рядко да се случва!
Аз съм пример - не забременях по време на овулация  Peace

# 11
  • Мнения: 169
Напълно е възможно ,макар и рядко

# 12
  • Мнения: 2 197
Теоретично -не,защото овулацията е 12-13 ден от цикъла,но имам позната гинеколог и щом тя казва,че" всичко е божа работа" в нейната професия-нищо не се знае.Дано да е това,което ти искаш! Hug
Понякога "узрява" и втора яйцеклетка, рядко се среща, но е възможно. Така че може овулацията на другата да настъпи и по време на месечния цикъл. При мен се получи точно по този начин първата ми бременност, когато се пазехме по дати. Е, след аборта вече използваме традиционните методи, но тогава бях още млада и глупава.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
По всяко време може, но такива случаи са редки.

# 14
  • Мнения: 4 447
Ако е писано, да стане-ще стане, Всичко е възможно. А ти искаш ли?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт