Тениски, тениски!

  • 19 853
  • 663
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 826
Нашите тениски дойдоха вчера, благодаря на организаторите  bouquet
Срам - не срам- ще си призная без бой, че едва се нацеждам в тениската ми /XL/. Изобщо не се шегувах като писах, че ни трябват огро-о-омни ooooh!
Е, като се вталим, ще ги носим. На Кърмачев все още не съм я пробвала, но мисля, че ще е добре.
За следващи поръчки моля предвиждайте с повече ХХХXXXX пред L-a /за такива като нас/  Crazy И по възможност класически  Peace
Ама че съм мрънкало  Sick

# 631
  • Мнения: 2 631
БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕНИСКИТЕ!   bouquet
Ето ни
  Hug http://images19.snimka.bg/003644914-big.jpg

# 632
  • Мнения: 1 273
Ние тръгва ме за срещата в Младост. Айде ако закъснеем да ни изчакате, че по Ал. Малинов може да има задръстване  Praynig

# 633
  • София
  • Мнения: 529
Момичета, голямо благодаря и от мен за страхотната тениска!  bouquet  bouquet  bouquet
Още утре я пускам на разходка!

# 634
  • София
  • Мнения: 293
писах на лични на всички, които все още не са си взели тениските от мен.

иначе за справка: Бу, и за мен не остана вталена тениска L, тъй че и аз като Bise съм без и ще чакам следваща партида.

# 635
  • Мнения: 393
Някой има ли идея кога ще бъде следващата партида?

# 636
  • Мнения: 3 926
А у кого останаха моите две М-чета?

# 637
  • Мнения: 1 273
Момичета дрехите са разкошни. Потниците са направо убиец   Heart Eyes
Утре ще пусна и снимки  Peace
Благодаря!  Hug

# 638
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аааа, потницит наистина изглеждат трепач, ама аз ги пропуснах, че на бременното ми коремче не знаех как ще стоят. Но ако има следваща партида, ще поръчам непременно.

# 639
  • Мнения: 1 273
Аааа, потницит наистина изглеждат трепач, ама аз ги пропуснах, че на бременното ми коремче не знаех как ще стоят. Но ако има следваща партида, ще поръчам непременно.


Да ти кажа са страхотни за бременни. Разтягат се много повече от тениските и са леко ликра. Абе супер са  Peace

# 640
  • София
  • Мнения: 369
Здравейте,
потника е чудесен, материята много ми харесва, а днес най-накрая внесох и паричките по сметката на Експрес Simple Smile

живи и здрави да сте!!!

# 641
  • София
  • Мнения: 1 877
Много са хубави всички варианти!!! Hug

# 642
  • Мнения: 488
Момичета, много се радвам, че ви харесват тениските и потниците!
Притеснявахме се малко, защото успяхме да ги намерим в последния момент, а и искахме и потниците да са памучни, но само такива имаше. Но явно са ви допаднали и се радвам, че ще ги носите!
Следваща партида сигурно ще има наесен, сега с Бу излизаме в отпуска  Grinning

# 643
  • Мнения: 393
Следваща партида сигурно ще има наесен, сега с Бу излизаме в отпуска  Grinning

Ние така да се каже също  Mr. Green Приятна почивка!  Simple Smile

# 644
  • Мнения: 119
И аз искаааам, вталена или потник + 1 за дребния, той е на година и 7, та да не е от най-малките Stuck Out Tongue Обещавате 4е ще има за наесен нали . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт