Мами от Самоков - да се запознаем!

  • 11 002
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
jananest-не си единствена за фризиор,ако знаеш колко ми е наложително и аз да отидаааа  costumed034.то от това  smile3523 newsm75 newsm79 1ironing време не остава,нооо ще се оправим-споко.За жегата -не ми говори-полудявам-аз както мразя да ми е топлоооо-ужас.Току що с elina_king обсъждахме какво ще папкаме тази вечер-значи тя сложи леща,а аз ще варя макаронки.Ти какво ще  food002?

# 16
Здравейте момичета Simple Smile,
Искам да ви попитам-случайно да ви се е окосмявал корема по време на бременноста-аз забелязвам,че вече имам малко косънчета и не знам-да ги махна ли сега и с какво да ги махна?Предимно използвам епилатор,но....на коремчето не става-не че са ми много косъмчетата,нооо искам да ги премахна.
Благодаря Ви за съветите Hug

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ето ме newsm53, нали Ви казах, че съм на Благоевград днес, преди малко се върнах.
Фризьор мина може да се каже  благопоучно - в тия жеги мразя да ходя на Фризьор, като ме увият и имам чувството, че съм в оранжерия за краставица /поне предполагам, че там е така, не съм влизала никога до сега smile3503/
jananest   май само аз не се бях запознала с теб, тук всички Ви свързвам една с друга, а накрая аз съм пропуснала да се запозная rotfImbo. Като гледам и ти си от половин БГ като мен, пропуснах да Ви кажа, че Пз ми беше 6-я град в който съм живяла smile3532

# 18
  • Мнения: 24
Аз днес готвих супа. С това ще" изненадам" таткото довечера като си дойде от работа.
Доколкото за окосмяването по корема lili83 - на мен също ми се появиха косъмчета, но не им отдадох голямо значение.Мисля че е нещо нормално.

# 19
  • Мнения: 674
 Аз нямах косъмчета, но ми се появи една тъмна линия - сега вече изчезна, остана само целулит! Joy hahaha
 Лещата стана супер, ама сготвих за цяла армия. Дали кучето на майка ми яде леща? newsm78
 Нели, към теб имам един въпрос. Много ми се иска да знам по-лесно ли се гледа детето като стане по-големичко като твоето или като си е още бебе? Иска ми се да си мисля, че Габи като почне да разбира и си играе примерно и разни такива, ще може човек да има повечко свободно време за старите работи, дето сме си правили? Така ли е или се самозалъгвам? Mr. Green

# 20
  • Мнения: 674
 Жана, ти докога ще работиш? Май вече не трябва да си на работа?

# 21
  • Мнения: 24
Аз всъщност почти вече не ходя на работа.Случая е такъв, че със съпруга ми имаме собствен бизнес/ имаме магазин за дрехи/ и основно той работи, но мен като не ми се стои в къщи ходя и аз на работа.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
jananest   тъкмо щях да те питам с какво се занимаваш Laughing
Е, значи вече не съм единствената мързелуваща Joy

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Елина, и аз когато малкия беше колкото твоята бебка все си казвах, че като поотрасне и проходи ще е по-лесно, обаче това се оказа заблуда. Сега само по него трябва да вървя, прави беля след беля и въобще  smile3511 Е, поне ми помогна да се върна във форма откакто проходи свалих 12 кг.  jump
А и след 1 годинка децата започват да проявяват характер и се опитват да го налагат.  Stuck Out Tongue Winking Eye
Радвай се на бебка докато е малка и добричка.
Ти извеждаш ли я сега в тези горещини, къде я разхождаш?

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро момичета /да де то добър ден вече newsm53/ къде сте се изпокрили тази сутрин????
Тука времето днес при мен не е толкова слънчево и горещо, даже вятър духа Confused

# 25
Добър да бъде дано newsm10.Как ми се иска да съм при теб сега край моретоооо smile3508 само аз си знам.Тук също захладня доста,даже си е студеничко.Хайде момичета събуждайте сееееее или вие nelly_d i elina_king шпацирате улиците вече Hug

# 26
  • Мнения: 674
 Аз току що ставам - 11:30 часа е. Габи ми взе здравенцето снощи и през нощта! Първо не искаше да спи, после не искаше да суче, а беше гладна и реееев...ужас! Сигурно следващия път като ходим до педито, ще я питам какво АМ да й давам, че вече нямам сили с тези нейни капризи! Не ми върви с кърменето още отначало и така и досега - само се мъчиме и двете!
 Нели, разхождаме се само вечер след 6 часа в жегите. Общо взето кръстосваме целия град с още 1-2 приятелки, дето ми се връзват на акъла да ходят толкова! С едната уж отслабваме по този начин (да, ама, не). Аз те питах дали после е по-лесно гледането, понеже Габи сега е много претенциозна - не мога да я оставя и за миг, плаче от повечето хора като се опитам да я оставя, вечно иска да е на ръце и т.н. - знаеш. Е, нищо, де, поне ще отслабна като проходи! Дано, че всички ми казват колко съм била "стройна", пък сега много съм се била променила! Гадно е! Имам да свалям поне 10кг, ако не и повече!
 

# 27
  • Самоков
  • Мнения: 561
Здравейте! Мен няма кой да ме остави да си поспя.  smile3507 Ама докато седна пред компа има куп задачи за вършене  newsm79 wash hang 1dishes  food002
Елина не се притеснявай за килограмите, нали ти казах, само още малко търпение. А като порасне малката, това с постоянното носене на ръце частично отпада. Обаче това, че плаче от други хора си зависи от детето, аз не съм имала такива проблеми и сега ги нямам.
Защо те затруднява кърменето? Кое ти е педито?
И на мен ми се иска сега да съм на морето, ама живот и здраве на  01.08. заминаваме. grinning039

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лили аз съм в Пз, в събота си заминавам за морето. Нямам търпение вече, ходи ми се на плаж  grinning039

Ели как те остави Габи да спиш толкова много newsm12

Нели къде ще ходите на море?

# 29
  • Мнения: 674
 Ние бяхме 12 дни в болницата, понеже Габи се роди много малка. Нямаше сукателен рефлекс отначало и я хранеха с шише със специално мляко за недоносени. През цялото това време аз се цедих с помпа, давах й кърмата с шише и междувременно се пробвах да я кърмя, ама тя изобщо не засукваше. В деня на изписването започна да суче както трябва - явно е чакала да си се прибереме! Grinning Оттогава я кърмя, ама плачеше мооого след кърмене, понеже я било боляло коремчето като се напълни(така ми обясниха), повръщаше много(сега по-малко), то стачки ли не бяха, какво ли не. Сега от 1 месец сигурно не иска да суче от едната гърда, чат-пат и от другата не иска! Съответно плаче, понеже е гладна и изобщо е един омагЬосан кръг! Искаше ми се до годинка да я кърмя, ама няма да стане явно! Cry

Общи условия

Активация на акаунт