Да поговорим за мечтаното дупе

  • 34 533
  • 244
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 711
 За дупета е темата. Аз знам, че всяко от нас притежава перфектното такова Mr. Green Но все пак, ако имаше някаква такава възможност, чие дупе бихте искали да имате? Моля, фото материала е препоръчителен.
отивам да ровя и да пейстна своето дупе-идол
Тази тема задължително да се разглежда отзад-напред  Laughing

# 1
  • Мнения: X
Ничие не искам, харесвам си моето Heart Eyes Снимки - на лични Mr. Green

# 2
  • Мнения: 302
Дано не звучи нескромно, но и аз си харесвам моето, като се има в предвид колко неща не харесвам в себе си, това е едно от тези които харесвам  Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 711
Променяте темата Crossing Arms. Много пък сте перфектни. Поне пейстнете нечие известно, което прилича на вашето Laughing

# 4
  • Мнения: 3 453
Дано не звучи нескромно, но и аз си харесвам моето, като се има в предвид колко неща не харесвам в себе си, това е едно от тези които харесвам  Embarassed
-Подкрепям Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам си моето, ама отпреди няколко годинки Mr. Green
С годинките вече започва да ми личи, че не спортувам. Преди бях  стегната ей тъй, естествено. И се чудех и маех на хората, дето висят по 3-4 часа седмично по фитнесите, за чий Whistling
Сега си гледам задника в профил...же-то вече определено си казва думата Sad Ама пусто, явно не съм достатъчно суетна, за да се надупя да тренирам Crazy

# 6
  • Мнения: 803
Аз искам такова:



# 7
  • Мнения: 4 711
За мен, този :

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Че вие фотошоп нямате ли си бре, та сте се зазяпали по хорските фотошопове Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 711
Тъкмо се чудех...това, което си пожелах как се прави?! Да се скъсам от трленировки няма да го докарам такова. Как се прави такова опната дупе бре хора? Tired

# 10
  • Мнения: 4 806
Касиди, с тренировки и подходящо хранене се прави. Честно. Ама много упорита работа е.

# 11
  • Мнения: 4 711
Склонна съм да се пробвам, колкото и както е нужно. При все че съм спортувала 8 години и имам добре развита мускулатура и в настоящето се потя и тренирам, еми не става такова и това е...

# 12
  • Мнения: 1 733
 Аз моето хич не го харесвам...

# 13
  • Мнения: 2 196
Аз харесвам дупета като на Дженифър Лопес. Grinning
Разположено под тънка талия.
Моето си го харесвах до преди 7 години.
Сега иска тренировка.И то много сериозна. Confused

# 14
  • Мнения: 4 451
Хайде и аз в отбора на нескромните Mr. Green. Моето си го харесвам много, а мъжо е луд по него Mr. Green. Но, след две раждания имам малко целулит. Tired

Общи условия

Активация на акаунт