За чаршафите, ама малко по-различен въпрос

  • 15 867
  • 266
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 891
Лелеее, какво ли не научих от форума!!!!!!!
Взе ми думите от устата Joy

За протокола :
Не ! Не си отбелязваме с нищо чаршафите  Peace

# 256
  • Мнения: 1 632
 Outta Joint Бродирам от към краката,и преди пране разшивам,защото миризмата може да е влязла м/у конците.Като изпера чаршафа бродирам наново Joy hahaha Joy

# 257
  • Плевен
  • Мнения: 239
Нищо не отбелязвам аз, но всяка сутрин като е омотан чаршафът се чудя аджеба кое беше към главата,кое към краката newsm78 Laughing

# 258
  • Мнения: 135
 
Лелеее, какво ли не научих от форума!!!!!!!
Взе ми думите от устата Joy

За протокола :
Не ! Не си отбелязваме с нищо чаршафите  Peace
#Crazy Не знаех, че някой мисли за подобни неща! Ние си сменяме често чаршафите и не си лягаме с мръсни крака! Струва ми се доста странно да си отбелязвам от коя страна ни са краката!  Joy Joy Joy

# 259
  • Мнения: 1 712
Не се притеснявам да легна върху краката си или върху тези на мъж ми, или на децата. Не ги бродирам. Mr. Green
Peace

# 260
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи- не бродирам чаршафи ,къпя се преди секс и в къщи ходим босички .
А каква е целта на къпането преди секс?  newsm78
Ако си мръсен или потен- да, но иначе... Със започването на секса започва и потенето. И къде остава "банята"?!?  33uu

# 261
  • Мнения: 2 266
Не,не си отбелязваме чарафите.

# 262
  • Мнения: 2 724
Значи- не бродирам чаршафи ,къпя се преди секс и в къщи ходим босички .
А каква е целта на къпането преди секс?  newsm78
Ако си мръсен или потен- да, но иначе... Със започването на секса започва и потенето. И къде остава "банята"?!?  33uu
Ами мръсна и потна съм, като се прибера в къщи.
Затова си пускам душче .
/После, докато сготвя ,пак се изпотявам и пак -душче  Laughing.
След секс -също.
А банята си стои на едно и също място . Mr. Green
/горката ми кожа /
Опитах се да се пошегувам, но май не се е получило .
Къпете се когато си поискате ,бродирайте си чаршафите и си ходете боси или с ботуши у дома.
Всеки решава сам за себе си.

# 263
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Е не, тази тема изтрепа рибата  Mr. Green
Ми да, аз чаршафите ги бродирам, гладя и сгъвам по специална технология и ги сменям всеки ден да не забравяме, така че нуждата от бродиране отпада  hahaha
По темата - не бродирам и не гладя чаршафи, това е пълна глупост и загуба на време за мен  Naughty иначе крачката си ги мия и аз и милото, и на котката лапите мием, мдам  Mr. Green

# 264
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се налага да бродирам, защото чаршафите ни са с отвор от едната страна и той ми е ориентирът.

# 265
  • Мнения: 307
Не ги бродирам чаршафите,но обикновено купувам такива http://nani.bg/product_info.php?cPath=5_43_40&products_id=410 ,
на които мога да определя кое е горе и кое долу.И никога не лягам с главата,там където са били краката ми или тези на приятеля ми.

# 266
  • София
  • Мнения: 204
според мен е съвсем естествено да има някакъв ориентир глава-крака.Иначе и ние редовно се къпем,но все пак Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт