Налага се да правя цветна снимка, не знам нищо по въпроса.

  • 1 403
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
При д-р Стаменов(кл. Малинов, "Надежда") може ли да се направи цветна снимка платена от ЗК? Коя от вас му е пациентка?

# 1
  • Мнения: 1 950
Доста сме пациентките Laughing. Мисля, че не може платена от ЗК там. Но все пак питай. Аз правих март месец но си я платих.

# 2
  • Мнения: 2 343
Чувам хубави неща за д-р Стаменов, ти доволна ли си от лечението? Колко струваше сн.. тогава и боли ли  Thinking...?

# 3
  • Мнения: 1 950
Ами за мен д-р Стаменов е най-добрия доктор занимаващ се с репродуктивна медицина. Не, не ме болеше, цената беше около 100 лева не помня.

# 4
  • Мнения: 939
И аз съм пациентка на д-ра. Правих снимка през март. Беше 100 лв. Гледам, че сега в ценоразписа на клиниката е 120 лв. Но снимка към ЗК, май не може.

# 5
  • Мнения: 2 343
Благодаря ви!

# 6
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Правих цветна снимка при д-р Стаменов през месец април. Струваше 120 лв. Изписа ми свещички Тилкотил за обезболяване и не болеше много, съвсем за кратко и не много. Към здрвната каса там мисля ,че не може. Желая ти успех!

# 7
за цената не знам, но при този натоварен график, незнам дали ще успееш да я направиш в рамките на тази календарна година. ориентирай се бързичко и успех, предвид престоящите отпуски. Wink

# 8
  • Мнения: 1 209
Аз също съм правила цветна снимка в клиниката през месец декември 2007 г., струваше 100 лв. Процедурата е за кратко и не мога да каже, че има болка, може би наподобяваше менстуални неразположения. Със ЗК знам, че не може.
 Praynig успех

# 9
  • Мнения: 2 423
Mira_mimi  може и другаде да я направиш ако нямаш време да чакаш. Мисля, че з.к. не я поема Sick

# 10
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Напротив ,поема я , но не може в клиника Малинов. На мен , друг доктор ми предлагаше да я направи през здравната каса, трябваше само контрастното вещество да си купя. Но не ми вдъхваше доверие и още повече ми беше казал ,че в гинекологичния му кабинет ще ми сложи контрастното вещество, а после ще се качвам на другия етаж до ренгена. Това не ми хареса и предпочетох да си заплатя ,но да се направи професионално в клиника по стерилитет.

# 11
  • Мнения: 2 423
В частните клиники не се поема newsm78

# 12
  • Мнения: 1 868
Аз доскоро работех точно това . Някой път боли друг път не зависи от анатомията. Но дори и когато боли процедурата не е дълга.Препоръчвам ти да го направиш при добър специалист, ще бъде по бързо и резултатно.А за обезболяване попитай още като си записваш час .Желая успех.

# 13
  • Мнения: 1 572
Дами, питам тук, за да не отварям нова тема. Понеже има много пациентки на д-р Стаменов. Моя много добра приятелка от провинцията има миома. Забременява без проблем, но прави спонтанни аборти. Миомата не може да се оперира, защото е на такова място, че изрежат ли я ще се изтъни стената на матката и после пак няма да може да износи бебе. Почти всички лекари, при които е ходила и казват да забрави за дете  #2gunfire , тя обаче е кораво момиче и се бори вече 3 години. Знаете ли дали д-р Стаменов се занимава и с подобни случаи. Питам, защото и без това много се чака за записване на нов пациент и тя ме помоли да проверя.

# 14
  • Мнения: 1 143
Познавам едно момиче, което ходи при д-р Стаменов и има миома, неотдавна прави 2 опит инвитро. Това си беше нейното решение.

Общи условия

Активация на акаунт