Консумирате ли хляб?

  • 3 766
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 770
  Престанете, моля ви, плашите ме!  #Crazy

# 16
  • Мнения: 4 678
ХА ХА ХА ,Калида,ако знаеш че у дома се купува хляб само ако има гости Peace
За Теодора купувахме първите години.и го изхвърляхме Sick
Не ще да яде хляб ,кво да направим,яде много но без хляб ooooh!

Ще дойде време когато слънцето гръб ще ни обърне.Въздуха ще се превърне в каменна роса.Ще дойде време и земята с прах ще се покрие.И ние хората,лазейки по бездушната земна гръд ,ще търсим хладната прегръдка на червеите,последните жители на майката Земя.Ще дойде време.....но ще е кусно,твърде късно Peace

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 07:22 от Поци

# 17
  • Мнения: 3 537
От около 3 месеца почти не хапвам хляб и тестени изделия.Много рядко се случва да доизям малко от сандвича на детето или ако съм им направила нещо за закуска да опитам 2-3 хапки.Това е и честно казано първо -от както доста ограничих тестеното и следкото,се чувствам много добре и определено ми е по-леко и не напълнявам, защото специално на мен тези нещица много ми се лепят на д-то особено. Sick

# 18
  • Мнения: 453
аз го консумирам даже доста често, което въобще не е похвално. всеки знае, че прекомерното хранене с тесто води единствено до увеличаване на телесната маса. което направо си е ужасно. но съм чувала и гледала в едно предаване относно здравословното хранене на човека, където обсъждаха именно хляба. стана на въпрос, че в хляба има в-ва, които са важни за организма затова е хубаво по 1 филийка на ден или два (прибавям от себе си -по възможност да е препечена). newsm47

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Az обичам хлябче, но гледам да го избягвам, че имам проблем с кг.

# 20
  • Мнения: 1 733
Аз си хапвам от време на време и често закусвам с кашкавалки Simple Smile

# 21
  • Мнения: 360
Не, при това от доста време.
На два месеца веднъж ми се приисква тестяна закуска, хапвам си и това е . Grinning

# 22
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Ям - рядко
за 3-4 месеца може да ми се съберат  5 филии - може и по-малко
предимно черен и многозърнест ........
на сандвичи -тип принцеса ( но със кашкавал и сирене само )
даже ония ден си  купих тутманик ( от тия на лагард) и  устанвих че хич не ми е вкусен
 Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 036
Веднъж в седмицата си позволявам една филия пълнозърнест хляб или Бонус.Все още не мога да го откажа.А ние българите отдавна сме прекрачили границите на нормалното консумиране на хляб.

# 24
  • Мнения: 346
Понякога препечена филийка Бонус, но все по рядко, а тестените закуски и др. такива отдавна съм ги забравила.

# 25
  • Мнения: 853
Oбожавам вси4ки тестени изделия,но от 2-3 седмици се опитвам да карам на млако ,плодове и зеленчуци и засега се справям с изкушенията:)))

# 26
  • Мнения: 1 446
Хапвам от време навреме. По филийка на ден, а някога минавам и без него. Зависи...
Peace

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ям си хляб с най-голямо удоволствие, но само чист хляб или на сандвич.

Или питките от Билла, тях ги ям в индустриални количества, само да ми попаднат!

Нямам проблеми с теглото.

# 28
  • Мнения: 1 733
Отивам след работа в Била и си купувам едни хубави, малки, топло, меки питчици Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 897
Рядко хляб-Бонус,но по принцип-не консумирам хляб.

Общи условия

Активация на акаунт