Ще помилват ли медиците ни в Либия?

  • 13 083
  • 402
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 835
Аз пък се питам, защо не я свършиха цялата тази работа по рано!?!?!?!? Къде беше ЕС тези 8 години!?!?!? Защо чак сега се грабнаха и решиха въпроса !?!?!?!!?
Благодарна съм им, но не мога да не се запитам, не мога!

Абе то няма много смисъл сега пак да ги предъвкваме тия неща, ама дори и днес, в едно интрвю с Шейтанов се засегна този момент. Загуби се много време, да се опитват да доказват пред либийския съд невиността на медиците. Накрая всики се убедиха, че това е предварително обречена кауза.

# 376
  • Мнения: 8 769
Французите свършиха, черната работа... хванаха се да водят преговорите, това което никой друг не направи! Или Кадафи е искал с тях да преговяря.

Дано от работа имаш време да го прочетеш!
Намерих време, благодаря!
Аз пък се питам, защо не я свършиха цялата тази работа по рано!?!?!?!? Къде беше ЕС тези 8 години!?!?!? Защо чак сега се грабнаха и решиха въпроса !?!?!?!!?
Благодарна съм им, но не мога да не се запитам, не мога!
Аз пък не мога да не се запитам с какво ни е длъжен ЕС (особено пък преди да ни приемат за членове)?
Подчертаният въпрос и мен ме мъчи... newsm78 Такава жертва от страна на цяла Европа за нашите медици....? Thinking

# 377
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък се питам, защо не я свършиха цялата тази работа по рано!?!?!?!? Къде беше ЕС тези 8 години!?!?!? Защо чак сега се грабнаха и решиха въпроса !?!?!?!!?
Благодарна съм им, но не мога да не се запитам, не мога!

Аз мисля, защото Кадафи реши сега. По-рано нямаше да може да извлече толкова големи облаги. Така с 8-годишното задържане на медиците ни като заложници, паказа, че може да ги държи колкото си иска.

# 378
  • Мнения: 8 769
Аз пък се питам, защо не я свършиха цялата тази работа по рано!?!?!?!? Къде беше ЕС тези 8 години!?!?!? Защо чак сега се грабнаха и решиха въпроса !?!?!?!!?
Благодарна съм им, но не мога да не се запитам, не мога!

Аз мисля, защото Кадафи реши сега. По-рано нямаше да може да извлече толкова големи облаги. Така с 8-годишното задържане на медиците ни като заложници, паказа, че може да ги държи колкото си иска.
Да де, ама защо се съгласи Европа на тези искания? Защо сме им толкова ценни? Или в същност не е заради нас, а заради друго? Какво е то? Каква е облагата на ЕС? Прочитайки частта за студентите от либия, първата дума в ума ми бе-още терористи в Европа, ще ме прощават...

# 379
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Туфуня, много бързаш още. Ще разберем, но не веднага.
Но кое ще е вярното сред многото слухове, които ще се пуснат...

# 380
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз пък се питам, защо не я свършиха цялата тази работа по рано!?!?!?!? Къде беше ЕС тези 8 години!?!?!? Защо чак сега се грабнаха и решиха въпроса !?!?!?!!?
Благодарна съм им, но не мога да не се запитам, не мога!

Аз мисля, защото Кадафи реши сега. По-рано нямаше да може да извлече толкова големи облаги. Така с 8-годишното задържане на медиците ни като заложници, паказа, че може да ги държи колкото си иска.
Да де, ама защо се съгласи Европа на тези искания? Защо сме им толкова ценни? Или в същност не е заради нас, а заради друго? Какво е то? Каква е облагата на ЕС? Прочитайки частта за студентите от либия, първата дума в ума ми бе-още терористи в Европа, ще ме прощават...
За жалост едва ли ще получим точен отговор на въпросите ни. Просто се играят игри за много пари, а бедните да го..... Това е тъжното и жалкото, именно защото е истина.

Да вкарват в употреба по-бързо слънчевата енергия, че заради този петрол ни се разказа играта от диктатори разни. #2gunfire

# 381
  • Мнения: 140
Ако някой не е имал възможност да гледа пристигането на медиците ни в България, има го качено във www.vbox7.com

Дано не е забранено да се пускат такива линкове във форум, извинявам се ако е така 

# 382
  • Мнения: 3 835
Туфуня, много бързаш още. Ще разберем, но не веднага.
Но кое ще е вярното сред многото слухове, които ще се пуснат...

И аз съм на мнение, че има време, да не бързаме с крайните оценки. Освен това, абсолютно нормално е в политиката, всеки да търси изгода. Важното за мен в случая е, че в крайна сметка хората се прибраха у дома, при близките си, и ужаса свърши.

# 383
  • Мнения: 4 111
Ако някой не е имал възможност да гледа пристигането на медиците ни в България, има го качено във www.vbox7.com

Дано не е забранено да се пускат такива линкове във форум, извинявам се ако е така 

Много благодаря за линка!   bouquet

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много лошо впечатление ми направи една от сестрите с арогантния си тон. Репортерката на нова Тв я посреща, но  и обърка името  и оная толкова нагло и отговори. Мърла

# 385
  • Мнения: 419
Много лошо впечатление ми направи една от сестрите с арогантния си тон. Репортерката на нова Тв я посреща, но обърка и обърка името  и оная толкова нагло и отговори. Мърла
Оф, аз по радиото чух изказване на една от сестрите, звучеше малко ......  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes може така да ми се е сторило  ooooh! ама едва ли  Whistling

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
"Ще имате ли претенции към държавата "
" Не знам още, чакайте да видим какво става "    Rolling Eyes

# 387
  • София
  • Мнения: 3 249
Какво са казали? Какви претенции? Към коя държава? Към Либия, нали?

На мен пък ми направи впечатление, че са напълняли - тази русата едвам я познах. Хич не изглеждаше като жена, която излиза от затвора.

Странно - има държави, които, като им вземат хора за заложници, обявяват война. Ние платихме. След изказването на Саркози, че парите не са от ЕС и от Франция, има ли още съмнения, че са от нашия джоб?

# 388
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Никога няма да се разбере от кой са тези пари , а всъщност дреми ми от кой са. И на мен ми се сториха бая напълнял с изключение на Снежана , тя между другото изглежда най- изстрадала, а Здравковица само размяташе грива и кокетничеше пред камерите. Не знам винаги ще имам 1 наум за тези хора

# 389
  • Мнения: 2 759
...Хич не изглеждаше като жена, която излиза от затвора...
                   А защо трябва да изглежда? Те от много години не са виждали затвор все пак...

Общи условия

Активация на акаунт